Rüya Tabirleri / bebek rüyaları / Rüyada bebeğin binadan düştüğünü görmek

Rüyada bebeğin binadan düştüğünü görmek

Rüyada bebeğin binadan düştüğünü görmek mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine, bir sebeple çok zor zamanlar geçireceğine, bir taraftan para kazanırken diğer taraftan kötü kişilerle kötü işler yapmaya ve başını binbir türlü belaya sokup çok zarara uğrayacağına, can derdine düşeceğine ve bu nedenle de çok mutsuz olacağına, aşılması gereken engellerin günden güne artacağına, sorunlarla ve sıkıntılarla boğuşulacak bir döneme girileceğine delalettir.

Rüyada bebeğin binadan düştüğünü gördüyseniz

  • Aşırı harcama yapmaya eğilimlisiniz.
  • İşleri kendi yolunuzla halletmek istiyorsanız politik olmanız gerekiyor.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada bebeğin binadan düşmesi çoluk çocuğa karışacağına, ailesini korumak amacıyla çeşitli kararlar vereceğine, bunun da kendisini en yukarılara taşıyacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, hem kendisini hem ailesini koruma konusunda daha rahat edeceğine, işe giren herkesin kalkınacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments