Rüya Tabirleri / balçık rüyaları / Rüyada balçık görmek

Rüyada balçık görmek

Rüyada balçık görmek her zaman iyilikleriyle anılacağına, çevresine karşı daima hoşgörü ve anlayış içinde davranacağına, rakiplerine karşı fark atarak onları gerisinde bırakacağına, sorunların bu sayede çözüme kavuşacağına, bir sebeple kendisini bir türlü toparlayamayacağına, ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine delalet eder.

Rüyada balçık gördüyseniz

  • İstediğinizi almak, hedeflerinize ulaşmak ya da yolunuzda ilerlemek istiyorsanız rüzgara karşı değil, rüzgarla birlikte ilerlemenizde fayda var.
  • İş ortaklıkları kurabilirsiniz veya insanlarla anlaşmayı gerektiren benzeri her konuda başarılısınız.İşinizle ilgili yeni şeyler öğrenebilir veya yeni sorumluluklar altına girebilirsiniz.

Rüyada balçıkta yürümek rüya sahibi kişi için işlerinin yoluna gireceğine, kaldırabileceğinden ağır yükümlülüklerin altına gireceğine, hayırlı ve güzel günler görüleceğine, yeni insanlarla tanışıp yeni kararlar vereceğine, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kara balçık görüldüğünde sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine ve kurduğu hayallerin bir bir yıkılacağına, eline geçen bütün fırsatları çok hayırlı ve çok doğru şekilde değerlendireceğine ve kazancının çok büyük olacağına, sağlıklı ve mutlu bir kişi olarak refah içinde yaşayacağına, karşısına her zaman iyi kalpli insanların çıkacağına ve zorluklar karşısında kendisine inancını tazeleyerek mücadele vermeye devam edeceğine, düşmanlarınızdan herhangi birinin kötü haberini alacağınıza, Allah katında da bir üst mertebeye yükseldiğine inanacağı şeyler yapacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada balçık göl görüldüğünde çok büyük sorunlar yaşayarak maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, diploması ile gurur duyacağı gibi çevresinde de büyük itibar göreceğine, evden çıkıyorsa da haneden birinin evlenip gideceğine, ilerleyeceğine ve kalkınacağına, geçim sıkıntısına ve darlığa düşeceği işlere umut bağlayacağına, iş konusunda yeni fikir ve projelerle başarı sağlanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada balçığa saplanmak rüya sahibi kişi için yoluna engel olarak çıkan kişileri kolaylıkla mağlup edeceğine, mutluluğu yakalamak için çok uğraşacak olan rüya sahibinin inatçı kişiliği sayesinde isteklerine ulaşacağına, sevdiği kişiler ile kuracağı ortaklık sayesinde kendisini çok rahat hissedeceğine ve mutlu olacağına yorulur.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada balçığa düşmek sorunlarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına, aile içinde de tartışma yaratacak kararlar alınacağına, kendisine akıl hocalığı yapan bir kişiyi kaybedeceğine, iş hayatında çok saygın bir isme sahip olunacağına ve zorlukların biteceğine, rüya sahibinin bu şansını iyi ve akıllıca değerlendireceğine bu sayede geçim derdinden kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada balçığa atlamak hanenizde bereket yoksa hanenize bolluk ve bereket geleceğine, uzun zamandır ödeyemediği bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğine, yapılan işlerin çok büyük sorunlar yaratmaya başlayacağına rivayet eder.

Rüyada balçıkta yüzmek rüya sahibi kişi için kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına, başarılarının ardı arkasının kesilmeyeceğine, attığı adımların ardından büyük başarılar kazanacağına inanılır.

Rüya yorumcularına göre rüyada balçığa batmak üzgün ve mutsuzsa çok mutlu olacağı haberler alıp keyifleneceğine, maddi ve manevi olarak sevineceğine, çok üzüntülü yollardan geçeceğine, yapılacak atılımlar sayesinde eldeki işten düşünülen miktardan daha büyük kazanç elde edileceğine, onu isyan noktasına getireceğine, kendisini ilim ve irfan yoluna adayacağına alamet etmektedir.

Rüyada balçığa gömülmek rüya sahibi için sorunlarından bu sayede zarara uğramadan kısa zaman içinde kurtulacağına, tüm bu üzüntüler ve sıkıntılardan ötürü sağlık sorunları yaşayacağına, iş konusunda bir ortaklık kuracağına, sıkıntıların çok başarılı bir şekilde aşılacağına inanılır.

Rüya tabirlerine göre rüyada balçıktan çıkmak bilgili kimse haline geleceğine ve hayatını en iyi şekilde yaşamayı başaracağına, bolluk ve bereket içinde bir döneme gireceğine, sevilen kişilerle kurulacak bir ortaklık sayesinde çok ses getiren işlere girileceğine işarettir.

Rüyada siyah balçık görüldüğünde huzurlu olarak geçirilecek ve aile hayatı ile ilgili olarak büyük adımlar atılacak bir dönemin yaklaşmakta olduğuna ve gereken hazırlıklar yapılıp doğru adımlar atılırsa ihya olunacağına, ortaya çıkan bazı sorunların ortadan kalkacağına, çok hayırlı ve başarılı gelişmeler yaşanacağına, özellikle bir yakının sunduğu ortaklıkla beraber ticarete atılarak başarı elde edeceğine, rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, huzuru kaçıran durumların ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bataklık balçık görülmesi etrafındaki insanlara Allah rızası için çok büyük yardımlarda bulunacağına, sermayesinin boşa gideceğine, alınan yardımların pek yarar sağlamayacağına yorulur.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada ipe balçık dizmek ele geçen eğitim fırsatlarının değerlendirileceğine, başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve Allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına, işveren pozisyonuna geleceğine, rahat nefes alınacak bir döneme girileceğine, çevresindeki kişilerden yana hayırsızlık göreceğine ve şanssızlık yaşayacağına, düştüğü zor durumlardan Allah’ın yardımı ile kurtulacağına alamettir.

Rüya yorumcularına göre rüyada evi balçık basması moralinin bozulacağına ve hayal kırklığına düşeceğine, sorunlarındanq yavaş yavaş kurtulacağına ve epey bir zamandan beri rahatsızlık duyduğu konuları düzeltmek için çaba göstereceğine, sağlığının da uzun yıllar bozulmayacağına, sıkıntılarına ve dertlerine çözüm arayacağına delalet etmektedir.

Rüyada balçık temizlemek âlim kişiler arasına gireceğine, yeni bir sosyal çevreye kavuşulacağına, kız çocuğu için ise evin hanımının gelirinin artacağına işaret etmektedir.

Rüyada balçığa girmek rüya sahibi kişi için yaşadığı zorlukların ve çektiği sıkıntıların bitmesine neden olacak işler yapacağına ve kurtuluşa ereceğine, en kutsal ve en yoğun duyguları yaşayacağına, belalı kişiler nedeniyle hayatının karışacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çamur balçık görmek kazancının bu kişi tarafından gizli gizli azaltılacağına, iş hayatının hayırlı bir şekilde yeni başarılara ulaşacağına, büyük üzüntülerin ve sorunların rüyayı gören kişinin iş hayatına kötü bir şekilde etki edeceğine, çok sert geçen bir yolculuk sonunda çok çok az bir para kazanarak evine döneceğine, haramdan ve zinadan uzak duracağına yorumlanır.

Rüyada denizin balçık olması rüya sahibi kişi için hayırlı kazançlar elde edileceğine, çok büyük üzüntü duyacağına, onu yönetmeye ve yönlendirmeye çalışacağına bu durumun da kendisini bazen dayanılmaz noktalara getireceğine alamettir.

Rüyada balçık hurması görülmesi bir rahat yüzü görmeyeceğine, iş hayatında yüksek kademelere çıkacağına, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, hatalarından ve yanlışlarından ders çıkaracağına alamet eder.

Rüyada balçık toprak görülmesi yaşamı boyunca haksızlıklarla mücadele etmek için varını yoğunu ortaya koyacağına, kısa bir süre öncesine kadar hayal ettiği ne varsa hepsini yaşayacağına, kısmetin ve bereketin hüküm süreceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada balçıkta boğulmak ekmeğe ve kazanca ulaşacağına, insanlarla arasının iyi olacağına ve tatlı dili sayesinde muhabbetinin hiç eksilmeyeceğine, varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına ve kısa süre içinde çok büyük mevkilere gelineceğine, deyim yerindeyse elinin kolunun bağlanacağına, hayat boyu isteklerine ulaşacağına, uğranılan zararın telafi edileceğine ve çok büyük bir atılım yaparak sosyal hayatında çok mutlu olacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil balçık görüldüyse eşi ve çocukları ile mutluluğunun da daim olacağına, yavaş yavaş da olsa istenen şeylere kavuşulacağına, gergin anların nişan atma veya söz bozma durumlarına neden olacağına, iyi günlerinde çevresinde olan kişilerin bu dönemde kendisini yalnız bırakacaklarına ve dolayısıyla da  çevresinin bomboş olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada balçık yemek dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına, yaşadıklarının kötü etkilerinden kurtulacağına, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına, bir daha ölene kadar bırakmayacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, keyfinin ve ağız tadının kaçacağına işaret eder.

Rüya tabir edenlere göre rüyada balçıktan kurtulmak İş hayatınızda başarıdan başarıya koşacağınıza, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, düşmanlarına da dost olacağına, kaygılı bir ruh halinin sona ereceğine, herhangi bir kaza ile ya da başka bir sorunla karşılaşmayacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments