Rüya Tabirleri / bacak rüyaları / Rüyada bacakta yılan görmek

Rüyada bacakta yılan görmek

Rüyada bacakta yılan görmek maddi ve manevi olarak çok zor bir noktaya geleceğine, kariyer planı konusunda çok olumlu adımlar atılacağına, her attığı adımı paraya çevireceğine, çevresindeki kişilere de iş veya para anlamında destek vereceğine ya da yakın akrabalarına iş imkanları sunacağına, yapılan iyiliklerin karşılığının alınacağına, mal mülk kazanacağına delalet eder.

Rüyada bacakta yılan gördüyseniz

  • Maddi, sanatsal veya romantik konular daha önceki halinden çok daha hızlı şekilde ilerlemeye başlıyor.
  • Bazı kişilerin düşüncelerindeki olumlu ya da olumsuz yönleri işaret etmeniz maddi manevi ufak kazanımlara neden olabilir.

Rüyada bacaktan yılan çıkması rüyayı gören için fakirlikten kurtularak çok daha rahat bir hayata başlayacağına, yönetici makamına oturacağına, kuruntularından ve kafa karışıklığından kurtulacağına rahat edeceğine, aile büyüklerinin araya girmesine rağmen yine de herhangi bir barış yaşanmayacağına alamettir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada bacağa yılan yapışması kazancının da artacağına, tanıdık vasıtası ile hayırlı bir iş kapısının açılacağına, ikilemde kalınan bir durumda hayatı olumlu yönde etkileyecek bir karar verileceğine, aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına, istediği bir mevkiye terfi ettirileceğine, yaşayacağı olaylardan ötürü çok zorluk çekeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bacağı yılan ısırması sorunlarındanq yavaş yavaş kurtulacağına, hayatında olumlu değişiklikler olacağına, kötü duygularını yeneceğine, içine düşeceği sıkıntı nedeni ile kafasının karışacağına ve rüyayı gören kişinin bir türlü ne yapmaya karar veremeyeceğine, kısa sürede iş hayatında uğradığı zararları telafi edeceğine yorulmaktadır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada bacağa yılan sarılması rakiplerin çok ağır yenilgilere uğratılacağına, hayat boyu kendisine yardım eden insanlar sayesinde hiçbir zorluk çekmeden yaşayacağına, istediği gibi alışverişe gideceğine, çevresindekilerin gerçek yüzlerinin ortaya çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada bacağına yılan dolandığını görülmesi böylece çalışmaları takip ve takdir edilecek kimse olacağına, güven kaybına uğrayacağına fakat bu olumsuzlukların onu çok daha güçlü biri haline getireceğine, sevilen bir kişinin düştüğü hastalıktan ötürü içinde bulunduğu ruhsal durumun düzelmesi için gereken herşeyin yapılacağına ve bu kişinin sağlığının yakın zamanda Allah’ın izni ile sağlığının yerine geleceğine, işsizse iyi koşullarda bir iş sahibi olacağına, daha çok iş yapacağına, çok üzüntü duyulacağına işarettir.

Rüyada bacağa yılan girmesi yapılan işte çalışanlardan birinin hatası yüzünden büyük bir parasal kayba uğranacağına ve sevilen bir kişinin yardım çağrısına içinde bulunulan kötü durumdan ötürü olumlu cevap verilemeyeceğine, zorlukları aşacağınıza ve rahata ereceğinize, yarınlarına inanacağına ve kendisine lütuf edilen ömrün kıymetini bileceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabircilerine göre rüyada bacağa yılan dolanması hayattan her istediğini alacağına, çalıştığı yerde amir olacağına, ilk zamanlarda parasal sıkıntılar yaşanacağına, başına türlü belalar geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada bacağa yılan sokması yaptığı işte kazandığı paralarla başkalarına da faydalı  olacağına, iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına, iş hayatında yaşadığı duraklamanın sona ereceğine ve büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı kazançlara ulaşacağına, hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına delalet ettiği söylenir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Özgül

Yılan sağ bacağıma yapışmış zorla koparttim sonrada iki elimi bir araya ağladı hafiften de elimi ısırıyordu..

Sevgi

Rüyamda sol bacağımın içinde yılan geziyordu çıkartmaya çalışıyorum olmuyor canım açımiyordu ısırmiyordu ince uzun bir yilan yinede çok korktum anlamı nedir TSK ederim