Rüya Tabirleri / anahtar rüyaları / Rüyada babaya araba anahtarı vermek

Rüyada babaya araba anahtarı vermek

Rüyada babaya araba anahtarı vermek rüya sahibinin uyarı alabileceğine, çalışma hayatında prestij kaybı yaşanacağına, daha pozitif bir ruh haline sahip olunacağına, iş hayatının bir daha düzelmemek üzere bozulacağına, kendisi gibi düşünen ve dürüstlüğü ile çevresinde ün yapmış bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, çalışmalarının kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada babaya araba anahtarı vermek gördüyseniz

  • Herşeyi yönetmeye çalışıyor tüm kararları siz vermek istiyorsunuz.
  • Acil tepkiler vermeden önce seçeneklerinizi gözden geçirmelisiniz.

Rüyada babadan araba anahtarı alındıysa çok sert geçen bir tartışmanın ardından uzun zaman önce verdiği bir kararı uygulamaya koyacağına, atılacak adımların boşa çıkacağına, yaşanan sıkıntının gün geçtikçe daha da büyüyeceğine, bir sebeple kendisine yeni bir yol çizmek zorunda kalacağına, sıkıntıların tekrarlanmaması için çeşitli önlemler alınacağına, insanlar arasında çok saygın bir pozisyona yükseleceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments