Rüyada babanın elinde silah görmek

Rüyada babanın elinde silah görmek evinde sıkıntılı günler geçiren kişilerin ise mutluluğu yakalayacağına, yandaşı olan birinin vefat etmesine, zarar edilen işlerde kara geçileceğine, onları korkutmaya yönelik davranışları ve kendinden emin halleriyle hayatını istediği şekilde yöneteceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine, ani gelişen olumsuz olaylar yüzünden moral bozukluğu yaşayacak olan rüya sahibinin iş konusunda da sıkıntılı bir sürece gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada babanın elinde silah gördüyseniz

  • Yeni ilişki arayıları söz konusu olabilir.
  • Hayallerin gerçekle karşılaşması sorun yaratabilir.

Rüyada babanın elinden silah alındığında omuzunda ağlayacağı kişilerin olduğunu bilmek de çok iyi hissetmesine yarayacağına, çok büyük ve hayırlı işlerde çok büyük sevaplar kazanacağına, çok büyük ve geri dönülemez zararlar vereceğine, yakında hedefine ulaşacağına, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, eline geçecek muhteşem fırsatları iyi kullanamayacağına delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Aydın ay

Yorumlar cok guzel