Rüya Tabirleri / baba rüyaları / Rüyada baba hapiste görmek

Rüyada baba hapiste görmek

Rüyada baba hapiste görmek ticaretten yana şanslarının açık olacağına, sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, eşe dosta yardım edileceğine, sahip olduklarını bir bir kaybedeceğine, çok büyük kazanç elde edileceğine, Allah’ın izni ile çok rahat edileceğine delalettir.

Rüyada baba hapiste gördüyseniz

  • Sabrınızdan kaynaklanan başarı var, ciddi uğraşlar içersinde olabilirsiniz, devam edin.
  • Yapabileceğiniz şeylerin hesabını yaparken maddi barajlar koymanızda fayda var.

Rüya tabir edenlere göre rüyada babamın hapse girdiğini duymak çözümlere ve şifaya kavuşacağına, üstün başarılar ve büyük zaferler elde edeceğine, rahatsızlık veren durumların yakında düzeltileceğine, kırgınlık ve endişe dolu günlerin biteceğine, deyim yerindeyse arapsaçına döneceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada babanın hapiste olduğunu görülmesi sorunlardan bir türlü kendini kurtaramayacağına, kasasının da gittikçe ağırlaşacağına, başarılı bir kişi olunacağına ve dertlerin biteceğine, doğru olanı seçeceğine ve aldığı kararların kendisini ileri taşıyacağına, daha önce denemediği ve bilmediği tatları tadacağına delalet eder.

Rüyada babamın hapisten çıktığını görmek maddi olarak çok büyük zorluklarla karşılaşacağına, işlerinin rast gideceğine, hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada babanın hapiste olması rüyayı gören için ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine, emrinde çok sayıda insan çalıştırılacağına, üzüntülerinden ve endişelerinden kurtulacağına ve hastalığından tamamen kurtulup rahata ereceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok daha iyi biryere ulaşacağına, bazı ortaklıklar kurarak kendisini çok üst seviyelere taşıyacak çeşitli işlere gireceğine, çok mutlu bir dönem geçirileceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumlarına göre rüyada babanın hapiste olduğunu duymak iyi ve hayırlı günlere kavuşacağına, bir sağlık sorunu konusunda tedavi amaçlı bir yolculuğa çıkılacağına, ileriki zamanlarda çok pişman olacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumcularına göre rüyada babanın hapse düşmesi hanesindeki rızkın eksileceğine, haneden birinin ayrılacağına, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada babamın hapse girdiğini görmek çevresinin kendisi gibi varlıklı kimselerle dolacağına, işlerinin çok kazançlı ve hızlı bir şekilde ilerleyeceğine, anne baba ile ters düşüleceğine rivayet eder.

Rüyada babamın hapisten kaçtığını görüldüğünde hayat standartlarının yüksek olacağına, iş konusunda sürekli yardım edeceğine, ayrı olduklarıyla bir araya geleceğine, sevilen bir kişinin söyleyeceği gurur kırıcı bir söz yüzünden büyük bir üzüntü yaşanacağına, hane halkı ile tartışma yaşayacağına, yeni kişilerle tanışacağına tabir olunur.

Rüya tabirlerine göre rüyada babanın hapse girmesi istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine, ardından sevdiği bir kişi ile dünyaevine gireceğine, işindeki verimliliğinin düşeceğine, bir sebeple hiç istemediği şeyler ile karşılaşacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments