Rüya Tabirleri / ayak rüyaları / Rüyada ayakta beyaz ayakkabı görmek

Rüyada ayakta beyaz ayakkabı görmek

Rüyada ayakta beyaz ayakkabı görmek zeka ile istenilen mevkiye erişileceğine, musibetlerin ve dertlerin atılacak adımlar sayesinde aşılacağına, maddi zarara uğrayarak yokluğa ve darlığa düşeceğine, yakın bir kişinin kendisine duyulan güveni suistimal edeceğine, bunun da kendisi için hayırlı olacağına ve ona mutluluk getireceğine, kişinin sıkıntılarından arınacağına delalettir.

Rüyada ayakta beyaz ayakkabı gördüyseniz

  • Aşırı masraflardan kaçının.
  • Belli konularda yardım almak üzeresiniz.

Rüyada ayağına beyaz ayakkabı giymek çok başarılı bir kariyere sahip olmaya, kazancın ortaya konacak olan projeler sayesinde artacağına, hayatına dair verdiği her kararda başarıya ulaşacağına, manevi olarak kalbin Allah aşkı ile dolacağına, huzursuzluklara neden olacak sözlerin duyulacağına, hayatına heyecan ve renk gelecek gelişmeler yaşayacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments