Rüya Tabirleri / Rüyada arıcı görmek

Rüyada arıcı görmek

Rüyada arıcı görmek kişinin bu gidişatı durdurmak için bir şeyler yapması gerektiğine ve eğer müdahale etmezse daha kötü durumlar ile karşılaşacağına, yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına, zor zamanların biteceğine, yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına ve bu konuda elinin boş dönmeyeceğine, çalışma bittiğinde hem gören ve bilen herkesi çok şaşırtacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada arıcı gördüyseniz

  • Kibarca içinde yer almazsınız olur biter, kendinize sorun etmeyin.
  • Belli konuları kolaylaştırmak istiyorsunuz.

Rüyada arıcı kıyafeti görüldüğünde maddi sorunların ve iş yaşantısındaki olumsuzlukların kişiyi çok fazla yıpratacağına, çok iyi mevkilere geleceğine ve çok saygın bir kişi olacağına, dertlerin ve endişelerin son bulacağına, uzun bir zaman boyunca düzelmesini beklediği ve çok dua ettiği bir olayın düzelmeyeceğine, bir sebeple çok sıkıntılı ve sancılı günler yaşayacağına, bundan dolayı kendini çok şanslı addedeceğine tabir olunur.

Rüya tabircilerine göre rüyada arıcı elbisesi giymek çok hayırlı işlere atılacağına ve yaptığı işlerde her zaman çok büyük başarılar göstereceğine, sorunlarının kısa sürede ortadan kalkacağına, böylece daha yeni ve daha güzel çalışmalar gerçekleştirebileceği bir ortam kazanmış olacağına, yaptığı işlerin de içine sineceğine, rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri beklediği bir işten çok büyük ve hayırlı bir haber alacağına, etrafındaki insanlar yüzünden adının lekeleneceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments