Rüya Tabirleri / alt rüyaları / Rüyada alt kat görmek

Rüyada alt kat görmek

Rüyada alt kat görmek manevi olarak çok rahat edileceğine, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine, kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, kısmetinin tekrar açılacağına ve çok kısa zaman önce yaşadığı mutsuzluğun biteceğine, uğranılan bir ihanetten ötürü kırgınlık yaşanan biri ile yolların ayrılacağına, verilen sözlerin tutulacağına ve rahat edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada alt kat gördüyseniz

  • Maddi durumunuzu geliştirmenizi veya yeteneklerinizi göstermenizi sağlayacak planlarınızı uygulama şansı bulabilirsiniz.
  • Herşeyden önce, dostluklarınızdan çok önemli faydalar sağlayabilirsiniz.

Rüyada alt kata inmek elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına ve bu sayede yeteneklerini herkese ispat edeceğine, eline geçen yüklü miktarda kazancı hayırlı bir iş için kullanacağına, fakirlik ve yokluk göreceğine, daha zengin hale geleceğine, bulunduğu işin kendisini tatmin etmemesi üzerine başka bir şehre taşınacağına, malını ve parasını kaybedeceğine ve bununla kalmayarak hayal kırıklığı yaşayarak mutsuz olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada alt katta ev görüldüyse yeni bir eve sahip olunacağına, hayallerinin ve umutlarının tabiri caizse suya düşeceğine, eşinden yana huzurlu olacağına, maddi anlamda refahının yerinde olacağına, elinde bulunan mal ve mülk sayesinde kendisine çok güzel bir gelecek oluşturacağına tabir olunur.

Rüyada alt kata taşınmak elde bulunan malvarlığının daha da artacağına, rahata ve huzura kavuşacağına, elinden yüklü bir miktar para ya da mal çıkacağına, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabirlerine göre rüyada asansörle alt kata inmek elinin darlık görmeyeceğine ve aldığı hayır duaları nedeniyle kazalardan uzak yaşayacağına, kişinin hayat sevincinin artacağına, işlerin ve düzenin bozulacağına, dünyadan tüm hevesini alıp ahireti unutacağına, gönlünün ferahlarken bedeninin de şifaya kavuşacağına, işlerin günden güne daha da açılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada alt katta oturmak parasının ve malının artacağına ve bu sayede adından da çokça söz ettireceğine, yakınları ile arasında büyük anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları yaşanacağına ve bu durumun bir süre devam edeceğine, kötü günlerin geride kalacağına, sorunların ve yaşanan sıkıntıların çok daha iyi bir şekilde sona erdirileceğine, bir sebeple kişinin çok büyük bir öz güven kaybı yaşayacağına, günahların ya da hatalı davranışların kişinin ayağına dolanacağına alamet ettiği söylenir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments