Rüya Tabirleri / masa rüyaları / Rüyada ahşap masa görmek

Rüyada ahşap masa görmek

Rüyada ahşap masa görmek mutluluğa ve neşeye, çok büyük hayır duası alınacağına, onlardan hayırsızlık göreceğine, işlerini büyütecek imkânlara sahip olacağına, iş hayatında el attığı bütün işlerden başarısızlıkla çıkacağına, sıkıntısı ve derdi olan herkese destek olacağına işaret etmektedir.

Rüyada ahşap masa gördüyseniz

  • Pozitif bakış açınızı korumalısınız.
  • Ani harcamalar veya maddi konularda meydana gelen ani gelişmeler söz konusu olabilir.

Rüyada eski ahşap masa görüldüğünde büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına, iyi bir aile reisi ve baba olacağına, rüyayı gören kişinin sonradan çok pişman olup üzüleceği sözler sarf edeceğine, yaşanan bir ilişkinin ayrılıkla biteceğine, işinde çok büyük bereket göreceğine alamettir.

Rüyada büyük ahşap masa görüldüğünde kişinin şansının artacağına, kişinin düşmanlarının varlığına ve onlardan zarar göreceğine, çok doğru bir yol tutulacağına, işinin gücünün rast gideceğine ve karşısına kazancının çoğalmasını sağlayacak hayırlı ve güzel kısmetlerin çıkacağına, rüya sahibinden öğrendiklerini ona karşı koz olarak kullanacağına, mesleğinde gelebileceği en iyi noktalara geleceğine inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments