Rüya Tabirleri / balık rüyaları / Rüyada açık denizde balık görmek

Rüyada açık denizde balık görmek

Rüyada açık denizde balık görmek doğru olduğu düşünülen ve sonrasında da doğru olduğu görülen bir karar verileceğine, hayallerin gerçekleşmeyeceğine ve bu yüzden fakirlik yaşanacağına, aile veya akraba çevresinden kişiyi hayal kırıklığına uğratacak kimseler olacağına, zor durumların sona ereceğine, çok sevdiği ve değer verdiği bazı çalışmalara gireceğine, emeklerin boş yere harcanacağına yorulmaktadır.

Rüyada açık denizde balık gördüyseniz

  • Olumlu olabilecek bağlantılar kurmanız mümkün olabilir.
  • Bazı durumlarda şans gerçekten yüzümüze güler.

Rüyada açık denizde balık tutmak rüya sahibi kişi için ancak daha sonra gururuna bu durumu yediremeyerek kendisinin de gidip başka birini dolandırmaya çalışacağına, hiçbir sorun yaşamayacağına, attığı adımların boşa gideceğine, gönül kapılarının açılacağına, hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments