Rüya Tabirleri / züccaciye rüyaları / Rüyada züccaciye görmek

Rüyada züccaciye görmek

Rüyada züccaciye görmek anne ya da babanın hastalandığı haberinin geleceğine ve uzun bir zaman boyunca sıkıntı yaşanacağına, yaşanacak tatsız bir olaydan ötürü kalp kırıklığı yaşayacağına, borçlarınızın canınızı sıkacağına, bir sebeple bazı kötü durumlara düşüleceğine, insanları kırmak istemese bile bu süreçte ağzından çıkanları kulakları duymayacağı için sonradan üzüleceği konuşmalar yapacağına, inandıklarının ve gönül verdiklerinin kendisini hüsran uğratacağına işarettir.

Rüyada züccaciye gördüyseniz

  • Geçmişte sağlığınızı veya iş hayatınızı ilgilendiren bir konu tekrar yüzünü gösterebilir.
  • Siz bir erkek seniz larşı cins ilişkilerinde, kadınsanız maddi konularda şanslısınız.

Rüyada züccaciye malzemesi görüldüyse zor günlerin geride kalacağına ve maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine, çok rahat bir şekilde insanlara iş yaptırabileceğine, eline geçen fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, hatalı yollara gireceğine, yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına, amacına ulaşacağına bu sayede keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada züccaciyeden alışveriş yapıldıysa başarılı olunacak bazı çalışmalara girileceğine, bütün kaynaklarını kullanarak sıkıntıları ortadan kaldırmaya çalışacağına, rahatlığa ve ferahlığa kavuşturacak insanların bulunacağına, yaptığı işten bir türlü kazanç elde edemeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada züccaciye mağazası görülmesi yenileneceğine ve sıhhate kavuşacağına, iş hayatında girdiği her işte büyük kazanç elde edeceğine, mutlu olacağı mesajlar geleceğine, işveren koltuğunda oturacağına, bir sebeple hiç istemediği halde büyük sıkıntılar yaşayacağı bazı durumlara düşeceğine alamettir.

Rüyada züccaciyede olmak rüya sahibi için çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve sonraki dönemlerde bu durumdan kaynaklanan sıkıntılardan çok çekeceğine, işlerinde en yakın olduğu kişiden zarar göreceğine, çözümsüz sorunları olmayacağına delalet eder.

Rüyada züccaciyeye gitmek rüya sahibi için dolayısıyla işlerin bozulacağına, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına, yapılan yanlış ortaklıklar neticesinde ticari kayba uğranacağına, rahatsızlık veren bir durumun edilen dualar ve alınan hayır duaları sayesinde çok mutlu bir sonuca ereceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments