Rüya Tabirleri / para rüyaları / Rüyada ziyarete para atmak

Rüyada ziyarete para atmak

Rüyada ziyarete para atmak iş yaptığı sektörde rakiplerinin olmayacağına, çok büyük bir mutluluğa ereceğine, uğradığı zararın yakın bir zamanda telafi edileceğine ve çok büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarını ve sorunlarını yakın bir zamanda atlatacağına, kardeşleri ve akrabaları ile tartışacağına ve iş dünyasında geriye düşeceğine, ruhunun ve bedeninin şifa bulacağına, büyük rahatlık yaşanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ziyarete para atmak gördüyseniz

  • Tanıdığınız kişiler kanalıyla yeni romantik veya ticari bağlantılar kurabilirsiniz.
  • Bazı kişilere yaptıkları hesapların yanlışlığını veya ne kadar mantıksız planlar yaptıklarını yüksek sesle dile getirmek niyetinde olabilirsiniz.

Rüyada ziyaretten para alındığında genç ve duru güzelliğinin bozulmayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına, amaçlarını ve hedeflerini de yerine getirme fırsatı vereceğine, üzerindeki yükün az da olsa hafiflemesinin sağlanacağına, kişinin hedeflediği işi alacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments