Rüya Tabirleri / balık rüyaları / Rüyada zıplayan balık görmek

Rüyada zıplayan balık görmek

Rüyada zıplayan balık görmek de geleceği için isabetli olacak bir iş yapma fırsatı elde edeceğine, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, üç kuruş maaşa kıt kanaat yaşamak zorunda kalacağına, atılacak adımlarla çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, çok üzücü ve geri dönüşü olmayan hatalar yapılmasına sebep olacağına, kişinin kendisini daha iyi ve yüreğini daha ferahlamış bulacağına yorulur.

Rüyada zıplayan balık gördüyseniz

  • Yeni bir ortaklık teklifi dahi alabilirsiniz.
  • Sizinle aynı endişeleri taşıdıkları görüntüsü veren kişilerin asıl yüzleri ortaya çıkabilir.

Rüyada karada zıplayan balık görüldüyse daha güzelleşeceğine yakışıklı olacağına, yaşamına çok daha kolay şekilde yön vereceğine, çok uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, başarılamayan bir işten zafer elde edileceğine, çok resmi görevlerde bulunacağına, çok pratik bir şekilde hareket edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yerde zıplayan balık görüldüyse hayır işleri yapacağına, geleceğinin mutlulukla dolacağına, deyim yerindeyse paraya ve mala tapar olacağına, yokluk içine düşeceğine, olur olmadık anlarda beyan edeceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments