Rüya Tabirleri / hediye rüyaları / Rüyada zeytin hediye edildiğini görmek

Rüyada zeytin hediye edildiğini görmek

Rüyada zeytin hediye edildiğini görmek boyundan büyük işlere kalkışmayacağına ve taşıyamayacağı yükün altına girmeyeceğine, borçlarının da kapanacağına, hayırlı kazançlar elde edeceğine, enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine bu durumun çalışma hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına, dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına, maddi sorunlar yüzünden sıkıntıya girileceğine ve zarara uğranacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada zeytin hediye edildiğini gördüyseniz

  • Halletmeniz gereken önemli bir iş veya bir görüşme olabilir.
  • Belli düzenlemeler veya anlaşmalar esnasında dikkatli olmalısınız.

Rüya yorumcularına göre rüyada zeytin hediye etmek tabiri caizse dağ gibi büyüyeceğine, yaptığı işlerde kazanacağı başarılar ve dürüst ve namuslu bir kişi olmasından ötürü insanlar tarafından sevileceğine, medet umduğu kapıların yüzüne kapanacağına, de amaçlarına ulaşma mutluluğuna nail olacağına, sorunlarının yakın zaman içinde atacağı adımlar sayesinde biteceğine delalet eder.

Rüyada siyah zeytin hediye alındıysa daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına, tasarruf yapan bir kimse olduğuna ve parça parça mal alınacağına, bekar ise hayırlı biri ile tanışıp evleneceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada zeytin hediye alındıysa fesada ve haksızlığa karışacağına, rüya sahibinin bu kişi hakkında adli süreç başlatacağına, yaşadığı kötü olayları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, iş ve aile konusunda diğer insanlara daima yol göstereceğine ve işle ilgili olarak yapılan her şeyde büyük başarı kazandıracağına, yakınları ve dostları olmak üzere tüm insanlara elinden geldiğince yardım edeceğine, çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine ve tecrübesiz bir kişiye akıl hocalığı yapılacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil zeytin hediye alınması yaptığı işlerde her zaman dürüst ve namuslu davranacağına, sıkıntıların ve dertlerin başgöstereceğine, işlerinin yakın bir zaman içinde sıkıntı çekmesine sebep olacağına ancak bu durumun kısa sürede çok hayırlı bir hal alacağına, kırılan kalplerin tamir edileceğine ve kardeşlerin birbirine daha çok bağlanacağına, sonrasında pişman olsa da kayıpların telafi edilmesi mümkün olmayan hale geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada zeytin hediye gelmesi uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının açılacağına, mutlu olamayacak ve güzel günler yaşayamayacak hissine kapılacağına, yaşadıklarının kendisini çok mutsuz edeceğine, canını ve malını kaybetme pahasına da olsa bazı girişimlerde bulunacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments