Rüya Tabirleri / zeki rüyaları / Rüyada zeki olduğunu görmek

Rüyada zeki olduğunu görmek

Rüyada zeki olduğunu görmek çok büyük bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, iş hayatında neredeyse iflasın eşiğine geleceğine, işlerinde engellenemeyecek ve önüne geçilemeyecek bir yükselişe geçeceğine, kötü bir kişi yüzünden maddi ve manevi açıdan büyük zararlara uğranacağına, üzüntülerin ve endişelerin yakın bir zamanda biteceğine, büyük adımlar atacağına rivayet eder.

Rüyada zeki olduğunu gördüyseniz

  • Siz güçlü bir iradenin hakim olduğu bir kişilik taşıyorsunuz.
  • Zevkli seyahatler veya yolculuklar özel yaşamınız üzerinde olumlu etki yapabilir.

Rüyada çok zeki bebek görüldüğünde zenginliğin kapılarının açılacağına, sorunların bir bir çözüleceğine, boş vaktinin hepsini onun yanında geçireceğine, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına inanılır.

Rüyada zeki bebek görülmesi yaşayacağı olaylardan ötürü çok zorluk çekeceğine, biraz zaman geçmesi gereken haber, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine ve tüm bu güzel gelişmeler sayesinde de deyim yerindeyse ağzının kulaklarına varacağına rivayet eder.

Rüyada zeki alasya görüldüğünde girilen yolda zarar edileceğine, özle ve iş hayatında üstün başarılar elde edeceğine, kazanılan paraların ve malların ortaya konulması sayesinde iş sahibi olunacağına, iş hayatındaki ve aile hayatındaki huzuru kaybedeceğine ve çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına işaret etmektedir.

Rüyada çok zeki olduğunu görmek bir sebeple kendisini çok üzeceğine, eğlence ve renk geleceğine, ahlaksız ve kendisine güvenilemeyecek bir akrabaya, hayatının yolunda gideceğine, aile hayatında huzuru yakalayacağına yorumlanır.

Rüyada birinin zeki olduğunu söylemesi rüyayı gören için makamında en yüksek noktaya erişeceğine, iyi mevkilere layık olduğunu göstererek hak ettiği terfiyi de en kısa zamanda alacağına, birikimlerini işine yatırarak daha da zengin biri olacağına, hem de zengin biri olacağına, maddi ve manevi olarak büyük kazançlar elde edeceğine, ona özlemle sarılacağına rivayet eder.

Rüyada çok zeki birini görmek borçların ödenmesi ve sorunların aşılması konusunda çok büyük bir mesafe katedileceğine, verilecek emek sayesinde iş hayatında büyük bir kazanç elde edileceğine, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada zeki birini görmek yaptığı şeyden ötürü büyük bir pişmanlık duyacağına, gayrimenkul işine girerek zenginliğini arttıracağına, zararlarını telafi edeceğine, çok sevineceği ve hayatını farklı bir yöne götürecek bazı olaylar yaşanacağına işarettir.

Rüyada zeki kayahan görüldüğünde doğru kararlar alarak iş hayatında değişiklikler yapacağına, sevdiği kişi ile tutkulu ve doyasıya bir ilişki yaşayacağına, uzun süremese de gündemini meşgul edeceğine, yaşanan sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, asık yüzlerin güleceğine alamet eder.

Rüyada çocuğunun çok zeki olduğunu görüldüyse aile hayatında dilediği her şeye en iyi koşullarda sahip olacağına, başarılar elde edileceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments