Ana sayfa » Kişi rüyaları » Rüyada hoşlandığın kişiyle mesajlaştığını görmek

Rüyada hoşlandığın kişiyle mesajlaştığını görmek

Rüyada hoşlandığın kişiyle mesajlaştığını görmek bir sebeple kısa da olsa bir bocalama dönemi geçireceğine, geç de olsa kendine mutlaka şifa olacağına, atılacak bir adımda yapılan büyük bir hata yüzünden işlerin çok daha kötü gideceğine ve uzun süreden beri yapılan bir işte yenilgiye uğranacağına, önemli yerlere geleceğine, hafiflemiş ve mutlu hissedeceğine, sıkıntıların Allah’ın izni ile son bulacağına ve iş hayatında hayırlı ve iyi kazanç sağlayan bir işe girileceğine tabir olunur.

Rüyada hoşlandığın kişiyle mesajlaştığını gördüyseniz

  • Belli bir düzenleme sayesinde kendinize rahat hareket alanı oluşturabilir, daha esnek olabilirsiniz.
  • Duygusal bir durumun sizi eğlenceden mahrum bırakmasına izin vermeyin.

Rüyada hoşlanılan kişiden mesaj alınması mutluluğa giden yolu bulacağına, epey tartışma yaşandıktan sonra rüya sahibi lehine bir karar çıkacağına ve davanın temyize kadar gideceğine, kendisine destek olan kişilerin de sıkıntıya düşeceğine, inadından vazgeçmeyip daha da borçlanacağına, manevi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşeceğine, borçlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada hoşlandığın kişiye mesaj atmak mal veya dünyalığına gelecek zarara, haksızlığa sebep olan bir kişi ile konuşulacağına, yaşanan kırgınlıkların sona ereceğine, yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına ve hayatının artık istediği şekilde ilerleyeceğine, çeşitli iş denemeleri sonunda en uygun işe karar vereceğine, yüküne ortak olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada hoşlanılan kişiden mesaj gelmesi iş konusunda kişinin paraya ihtiyacı kalmayacak kadar kazanacağına, dışlanacağına ve kötü bir insan olarak görüleceğine, çok büyük ve sorunlu işlere girip hiç ummadığı kadar büyük zararlara uğrayacağına, musibetlerin ve dertlerin kişinin yakasını bırakacağına, bunun da kendisi için daha içinden çıkılmaz halleri doğuracağına, kayıtsız kalınamayacak kadar iyi ve kazançlı bir teklif alınacağına alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top