Rüya Tabirleri / zafer rüyaları / Rüyada zafer görmek

Rüyada zafer görmek

Rüyada zafer görmek işini kaybedeceğine ve ailesi ile arasının açılacağına, hayatı boyunca azın ne demek olduğunu bilmeyeceğine, yaşamının kolaylıklar içinde geçeceğine, müjdeli gelişmeler yaşayacağına ve hayatının en güzel günlerini geçireceğine, hanesine bolluk geleceğine ve geçiminin kolaylaşacağına, başarıya giden yoldaki engellerin ortadan kaldırılacağına delalet eder.

Rüyada zafer gördüyseniz

  • Size ün kazandırabilecek, imajınızı güçlendirecek veya talihinizi arttıracak konulara odaklanmalısınız.
  • Daha önce yaptığınız denemelerde zorla da olsa başarı sağlmaış bazı planlar, bundan sonra fayda sağlamayacağı gibi, daha da fazla problem yaşamanız anlamına gelebilir.

Rüyada zafer işareti yapılması giriştiği bütün işlerde sorunlarla karşılaşacağına, her şeyin sarpa saracağına, onların mutluluğu için kendisini adayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada zafer kazandığını görmek gelirinin çok verimli ve bereketli olacağına, evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine, elini attığı her işi yerine getireceğine, maddi olarak zorluk çekileceğine, daha sağlıklı ve uzun bir ömür süreceğine, psikolojik olarak sıkıntılı bir dönem geçireceğine işarettir.

Rüyada askeri zafer görüldüğünde dikkatsiz davranışlar yüzünden sevilen bir kimseyi incitecek olan rüya sahibinin sonradan pişman olacağı bir duruma kendisini sürükleyeceğine, yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, onlardan gelecek yenilgileri ve zararları daha baştan önleyeceğine, borcu olan kişiler için kolayca borcunu ödeyebileceğine, sorunlarını sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği kişilerden alacağı destekler sayesinde kısa süre içinde çözüme ulaştıracağına delalet etmektedir.

Rüyada zafere ulaşmak rüyayı gören kişi için sevdiği ve değer derdiği bazı kişilerden çok büyük bir ihanet göreceğine, çok sevilen bir kişi olunacağına, girdiği bazı işleri en iyi yerlere getireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada zafer bayramı görmek başkalarının malına göz dikeceğine, heyecanlarının ve sevincinin de hiçbir zaman yarım kalmayacağına, ferah bir hayat yaşarken bir anda dara düşüleceğine, sonu hüsranla bitecek bir ilişkiye başlanacağına, maddi anlamda çok ileri gidileceğine, tepkilerini ve düşüncelerini kontrol altına aldığı için ilişkilerinde de daha pozitifi bir tavır takınacağına delalet eder.

Rüya yorumcularına göre rüyada zafer elde etmek kişinin şifaya kavuşacağına, kendisini bir sorunlar yumağı içinde bulabileceğine, işlerinin istediği şekilde ilerleyeceğine ve kendisini hayal kırıklığına uğratmayacağına, hakkınızda hiç de hoş olmayan dedikodular yapılmasına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada savaşta zafer kazanmak rüyayı gören için eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, yani insanlar ile vakit geçirerek kendisini deşarj edeceğine, umutsuzluğundan ve üzerindeki ağırlığından kurtulmayı başaracağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada zafer kazanmak herhangi bir şekilde sıkıntılı bir durumla karşılaşmayacağına, sıkıntılı geçen günlerin geride kalacağına, eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendirmesine rağmen bir türlü düzelmeyeceğine, büyük başarıların ve kazançların kapısını açacağına, büyük hatalar yapacağına, birçok kişinin dikkatini çekeceğine alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments