Rüya Tabirleri / kan rüyaları / Rüyada yüzde kan görmek

Rüyada yüzde kan görmek

Rüyada yüzde kan görmek maddi anlamda zarar edeceğine, rahat bir nefes alınacağına ve kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine, resmi bir kurumdan gelecek bir para cezası ile sıkıntıya düşüleceğine ve istenmeyen bir kişinin misafir olarak haneye geleceğine ve çok üzüntü duyulacağına, içinde bulunduğu bu kötü durumdan kısa süre içinde ve canını sıkmadan kurtulacağına, çok sevineceği ve hayatını farklı bir yöne götürecek bazı olaylar yaşanacağına, etrafındaki insanları şaşırtacak bazı kararlar vereceğine işarettir.

Rüyada yüzde kan gördüyseniz

  • Sonunda, tekerleğin icadından beri ertelediğiniz belli bir konu hakkında karar verebilirsiniz ya da vermeniz gerekebilir.
  • Pek çok olay, konu veya insan sizi heyecanlandırıyor veya merak uyandırıyor olabilir.

Rüyada yüzüne kan sıçradığını görülmesi başının hiç dara düşmeyeceğine ve mutlu bir hayatı olacağına, iş konusunda temiz bir sayfa açılacağına, sıkıntılarından kurtulup iş hayatı içinde çok büyük başarılar kazanarak adından çok söz ettireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada annenin yüzünde kan görmek elini attığı işleri yakın zaman içinde çok hayırlı bir şekilde ileri götüreceğine, çok büyük bir üzüntü duyacağına, kendi işini kurmak için türlü adımlar atacağına, konforunun ve lüksünün de baki kalacağına inanılır.

Rüyada kızımın yüzünde kan görülmesi anne ile ilişkilerin eski haline döneceğine, bir şeyden zarar görmeye, üzüntülerinden ve endişelerinden yakın bir zaman içinde kurtulacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve kişiliği ve dürüstlüğü ile insanlar tarafından el üstünde tutulan biri olacağına işarettir.

Rüyada oğlunun yüzünde kan görüldüğünde kazanılacak ve ele geçecek paraya, hayatın gerçeklerini çok daha kolay ve tarafsız şekilde görme yetisine sahip olacağına, aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin de olmayacağına, prestij kaybı yaşanacağına, hayatın kişiye her nimetini sonuna kadar sunacağına, kariyerinde atılım yapacağına bu sayede hedeflerine ulaşacağına ve hayallerini gerçekleştireceğine tabir olunur.

Rüyada eşinin yüzünde kan görüldüyse çok sıkıntı çekeceğine, kazancında bereketin artacağına, ebeveynlerinden biri ile ilgili bir sağlık sorunu haberi alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada yüzüne kan oturması her anlamda feraha kavuşacağına, eğitim hayatında çok üst kademelere çıkacağına, işlerinin her zaman yolunda gideceğine, yaşama dört elle sarılacağına, sahip olduğu nimetin artacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kardeşinin yüzünde kan görülmesi verilen bir sözden ötürü yaşanan tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, karşılaşılan kötü bir durum yüzünden aksiliklerin daha da artacağına, işlerinin çok iyi gideceğine, uzun süre kötü bir hastalıkla uğraşılacağına, kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada babanın yüzünde kan görüldüğünde böylece kendisini kötü durumlara düşürmek isteyen insanları şaşırtıp kendisinden uzaklaştıracağına, zenginleştikçe ihtiyaç sahiplerini de gözeteceğine ve örnek olacağına, düşmanların önlerinin açılacağına, daha ağırbaşlı ve olgun bir kimse olacağına, şansının da açık olacağına, çok büyük ve zor işlerle uğraşmak zorunda kalacağına yorumlanır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada yüze kan sürmek sıkıntılarını ve sorunlarını sona erdireceğine, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına ve yüzün güleceğine, yakın bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, onların bilgilerinden faydalanmak için savaşacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına ve zorlukların kısa süre içinde sona ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada yüzden kan akması hasta olarak bile çalışmaya devam edeceğine, içine düştüğü yokluktan ve sıkıntıdan kurtulacağına, kaynak bulunduğunda çok başarılı bir çalışma ortaya konulacağına, hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına ve karşısına çıkacak bir kişi ile dünyaevine gireceğine, takdirini toplayacak kadar önemli işler yapılacağına, kötü ve art niyetli biri ile ortaklık etmek yorulmaktadır.

Rüyada çocuğun yüzünde kan görülmesi işyerinde ve hanede bolluk ve bereketin hâkim olacağına, yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaşacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel günler geçireceğine, yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaşacağına, yuva özlemini dindirmek için arayışlara gireceğine alamet eder.

Rüyada insanın yüzünde kan görüldüyse yakın zamanda tüm yatırımlarından oldukça büyük paralar kazanacağına, ağız tadından ve neşesinden de olacağına, böyle bir durumda da yapmak istediği işlerden zarar edeceğine, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada yüze kan sıçraması sorunlarından bu kişi sayesinde kurtulacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, kendisini yoran ve üzen durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulup hayırlı kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüya yorumlarına göre rüyada yüzün kan toplaması sorunların kısa süre içinde çözüme ulaşacağına, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine ve hastalıklarından kurtulacağına, aksaklıklardan ötürü bir türlü ilerlemeyen bir proje yüzünden yatırımcılarla karşı karşıya gelineceğine, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına ve çocuklarına güzel bir hayat bırakma amacını da yerine getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada yüzünü kanla yıkamak rüya sahibi için çok güzel ve hayırlı işlere girerek insanlara yardım edeceğine, zorlukları yakın bir zamanda aşacağına, kazandığı paranın bereketinin olmayacağına alamettir.

Rüyada ölünün yüzünde kan görmek maddi anlamda da manevi anlamda da zayıflayacağına, hayatının kolaylaşacağına ve daha keyifli hale geleceğine, işlerinin kısa bir zaman sonra bozulacağına, yapacağı bu büyük hatadan dönmek yerine inatçı bir tutumla devam ederek gelecekte büyük mutsuzluklara neden olacak adımlar atacağına, bahtının ve geleceğinin kendisi için çok hayır getireceğine, gitmediği yerlere gideceğine yorumlanır.

Rüyada yüzüne kan sürüldüğünü görüldüyse sermayesinin boşa gideceği yatırımlar yapacağına, kazandıklarının tadını çıkaracağına, hayatının ve planlarının kendi istediği yönde ilerlemeye başlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada arkadaşın yüzünde kan görmek çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, devam eden ilişkinin giderek daha da yıpratıcı olacağına, modern insanlarla tanışılacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevgilinin yüzünde kan görüldüğünde mesela bir eve ya da arabaya sahip olunacağına, iş hayatında büyük başarılar kazanacağına, üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına, kazanacağı başarılar sayesinde iş hayatında çok iyi bir mevkinin sahibi olacağına, kız çocuğu için ise evin hanımının gelirinin artacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada yüzün kan olması ömrünün sonuna kadar tek bir iş yapacağına, aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına, üzerinden büyük bir yükün kalkmış olacağına, çok rahat ve huzurlu bir hayat yaşanacağına, işler ilgili olarak büyük sıkıntılar yaşayacağına alamettir.

Rüyada yüzden kan gelmesi rüyayı gören kişi için sorunların bir bir çözüleceğine, boş yere korku duyulacağına, menfaat ve çıkar için bataklıklara gireceğine, hak ve din yolunu bırakacağına delalettir.

Rüyada başkasının yüzünde kan görülmesi keyfin ve geçimin kalmayacağına, sorunlarından kurtulup sevince kavuşacağına, kendisine hayır getirmeyecek kararlar alacağına, önünün açılması sayesinde kısmetinin artacağına, iş hayatını baltalayacak bir kişi yüzünden iş hayatının sona ereceğine, kendisine destek olan insanları hiçbir zaman unutmayacağına ve yapacağı çok başarılı projeler ile önlenemez bir yükselişe geçeceğine rivayet eder.

Rüyada yüzünün kan olduğunu görüldüyse eline geçen bütün işleri kara geçireceğine, hayır getirecek bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına, iş dünyasındaki prestijin azalacağına, sahip olduğu işteki başarılarının kendisinde gurur ve özgüven duygularını yenileyeceğine, bazen istemediği şeyler yapacağına, kendisini üzen ve kıran şeyleri kısa süre içinde ortadan kaldıracağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yüzüne kan bulaşması böylece hayata yeniden sarılacağına ve eski güzel günlerine döneceğine, ancak daha sonra bir anda her şeyin altüst olacağına, girmek istediği işlere sorgulama yapıp ölçüp biçtikten sonra gireceğine, kötü ve hasta günler geçireceğine alamettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments