Ana sayfa » Arkadaş rüyaları » Rüyada arkadaşının terfi ettiğini görmek

Rüyada arkadaşının terfi ettiğini görmek

Rüyada arkadaşının terfi ettiğini görmek çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına ve büyük kazançlar elde edeceğine, ticaret adamı (kadını) olacağına, sağ salim yolculuğunu bitireceğine, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına, maddi olarak kötü bir döneme girileceğine, kendi işini kurma idealini yerine getireceğine delalet eder.

Rüyada arkadaşının terfi ettiğini gördüyseniz

  • Seyahatler veya kültürel aktiviteler belli kazanımlara neden olabilir.
  • Yakın akrabalarınızla tartışabilirsiniz.

Rüyada iş arkadaşının terfi ettiğini görüldüğünde iyi ruh halinin bozulacağına, ancak daha sonra sevdiği ve değer verdiği insanlardan birisi sayesinde çok büyük bir yardım göreceğine, neredeyse herkes tarafından yalnız bırakılacağına, emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine, sevilen kişiler ile güzel günler geçirileceğine, geçiminin de hergeçen gün çok daha zor hale geleceğine inanılmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top