Rüya Tabirleri / tas rüyaları / Rüyada yüksekten taş düştüğünü görmek

Rüyada yüksekten taş düştüğünü görmek

Rüyada yüksekten taş düştüğünü görmek atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına, hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, kendisi için çok zor atlatacağı kötü ve sorunlu günler geçireceğine, rüya sahibinin dayanağı olmayan şeylere itibar etmeye başlayacağına, toplum içinde yüz kızartıcı bir duruma düşüleceğine, adının her yerde geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yüksekten taş düştüğünü gördüyseniz

  • Kontrolü ele almanız durumunda tecrübelerinizden öğreneceğiniz çok şey var.
  • Meslektaşlarınızla yaşayabileceğiniz problemleri doğru yönetmeniz gerekiyor.

Rüyada büyük taş düştüğünü görülmesi bir sebeple çok kötü bir duruma düşeceğine, söz nedeniyle üzüntü yaşayacağına, aklını karıştıracağına ve kendisini kararsız ve belirsiz hallere getireceğine, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine, onun sayesinde hayatının bir anda güzelleşeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada taşı düşmüş küpe görüldüğünde sağlığın bozulma noktasına geleceğine, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına, canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına, daha da büyüyüp ödenmeyecek hale geleceğine, şimdiye kadar yaptıkları için çok üzgün ve pişman olduğunu söyleyeceğine, evlense dahi borçlar nedeniyle daha evliliğinin ilk günlerinde bile stres içinde olacağına alamet eder.

Rüyada tek taşının düştüğünü görmek hayatının kalan kısmında da o kimseyle birlikte işler yapacağına, mutluluğa ve huzura yaklaşacağına, ev sahibi olunacağına ve yeni elemanlar alınması suretiyle işlerin daha da büyütüleceğine, bir sebeple insanlara küsüp kendi başına bir hayat yaşamayı seçeceğine, çok büyük kazançlar elde edileceğine ve bu kazançlar sayesinde rüya sahibinin kendisine olan güveninin gün geçtikçe artacağına, duyguların karşılık bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments