Rüya Tabirleri / yer rüyaları / Rüyada yüksek yere çıktığını görmek

Rüyada yüksek yere çıktığını görmek

Rüyada yüksek yere çıktığını görmek sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, işi ne olursa olsun severek çalışacağına ve uzun bir zaman sonra o güne kadar gösterdiği tüm emeklerin karşılığını en iyi şekilde alarak mükâfatını göreceğine, ruhunun esenlik bulup aydınlanacağına, neredeyse göz göre göre çok büyük bir sorunlara yelken açılacağına, kendisini ve sevdiği kişileri bazı konularda serbest bırakacağına, heyecanlanacağı olaylarla karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada yüksek yere çıktığını gördüyseniz

  • Dikkatli bir dinleyici olmanızda fayda var.
  • Sevdiğiniz kişilerle, iş arkadaşlarınızla veya meslektaşlarınızla ilişkilerinizde çok fazla fikir değiştirebilirsiniz.

Rüya alimlerine göre rüyada yüksek yere çıkıp oturmak çok büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere gelineceğine, sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine, el attığı tüm işlerde aksilikler ile karşılaşacağına, iş hayatının tekrar toparlanmasının çok zor olacağına ve bütün zorlamalara rağmen bir türlü istenen kadar iyi bir hale gelmeyeceğine delalet eder.

Rüyada yüksek yere çıkmaya çalışmak sorunlarını ve sıkıntılarını daha çabuk sonlandırıp kazancını daha hızlı bir şekilde eline alacağına, yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına, kendisi ve ailesi için her türlü sorumluluğu çekinmeden rahat bir şekilde alacağına, sevilen bazı kişilerle bir ortaklık kurulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yerden çıkan lav görülmesi büyük ve önemli bir kimse olacağına, yöneticilik koltuğuna oturacağına, çalışmalarının karşılıksız kalmayacağına, ticaret hayatın da sağlam bir yeri olacağına, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına ve bu destek sayesinde arkadaşlıklarının daha da pekişeceğine delalet eder.

Rüyada yüksek yere çıkıp korkmak rüyayı gören için yaşanan rahatsızlıkların son bulacağına, deyim yerindeyse canla başla çalışacağına, deyim yerindeyse canla başla çalışacağına, hileli bir iş yapıp daha fazlasını elde edeceğim derken elindekini yitireceğine, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına ve bir işten dolayı kötü insanlar ile muhatap olmak zorunda kalacağına, kazandığı paraların işine ve hanesine büyük miktarda bolluk ve bereket getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada yüksek yere çıkıp inmek rüyayı gören kişi için rahatsızlık veren bir durumdan kurtulup kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, büyük sıkıntılar çekeceğine ve bu durumdan kurtulacağına, keyfinin ve konforunun yerinde olacak bir hayat süreceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yerden çıkan el görmek kişinin bütçesinin üstüne çıkması ile birlikte içinde bulunduğu dönemde mali açıdan biraz sıkıntıya düşeceğine, yaşadığı sorunların katlanarak devam edeceğine, kazancında çok büyük bir düşüş meydana geleceğine ve bu sebepten ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, bazı kişileri ölene kadar hayatından çıkaracağına, bir sebeple zor bir döneme girileceğine, bir sıkıntısı varsa ona çare bulacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments