Rüya Tabirleri / buz rüyaları / Rüyada yolda buz görmek

Rüyada yolda buz görmek

Rüyada yolda buz görmek işine gösterdiği özen ve hürmet sayesinde çok daha iyi yerlere geleceğine, maddi konularda hiç olmadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, mutlu ve rahat bir hayat süreceğine, ihtiyacı olan kazanca ulaşacağına, kendisini biraz toparladığı zaman vereceği bazı hatalı kararlar ve karşısına çıkacak bir kişi tarafından uğrayacağı büyük bir iftira yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, kuracağı ortaklıklar ve eline geçen fırsatlar sayesinde işyerinde çok iyi bir mevkiye geleceğine ve müjdeli haberler alacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yolda buz gördüyseniz

  • Sizinle aynı amaçları paylaşan kişilerle bir araya gelmeniz veya zaman paylaşmanız hedeflerinize ulaşmanızı kolaylaştırabilir.
  • Bilgi toplamaya çalışmalısınız.

Rüyada yolun buzlu olması haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına, sosyal çevre içinden bir kişi ile dünyaevine girileceğine, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine ve bu kazançlar ile çok hayırlı başarılar elde etmek için bazı adımlar atılacağına, düşkün kimselerin yardımına koşacağına, üzüntülerinin sona ereceğine ve hayatının geri kalanında şansının ve bahtının açık olacağına, kardeşlerin birbirine destek vereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yolların buz olduğunu görmek dünyaca yücelmeye ve büyük bir mevkiye geçmeye, dost ya da akrabalarından birinin başının sıkıştığı bir durumda yardımına koşacağına, istediği işi yapma olanağı elde edeceğine, dost ve akrabalarla paylaşılacağına, uzun zamandan beri içinde saklayıp kimseye söyleyemediği bir şeyi söyleyip kurtulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yolun buz tutması elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına ve bu sayede yeteneklerini herkese ispat edeceğine, bir sebeple çok üzüntü duyulacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, yeni bir eve sahip olunacağına ve uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine, aile büyüklerinden birinden azar işitileceğine, iyilikseverliği ile herkes tarafından çok sevileceğine inanılmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments