Rüya Tabirleri / arsa rüyaları / Rüyada yol kenarından arsa almak

Rüyada yol kenarından arsa almak

Rüyada yol kenarından arsa almak sıkıntılarından ve sorunlarından çok rahat bir şekilde kurtulacağına, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, şanssızlıklar ile çok uzun bir süre uğraşarak çok zaman kaybedeceğine, çalışmalarının ve projelerinin de daha çok insana ulaşacağına, başta rüyasında öldüğünü gördüğü kişi olmak üzer tüm sevdikleri ile sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine, sevinçli bir haber alınacağına delalet eder.

Rüyada yol kenarından arsa almak gördüyseniz

  • Destek alabilirsiniz.
  • Çok küçük sebepler nedeniyle bile karşınızdaki kimselere saldırmaya eğilimlisiniz.

Rüyada su kenarında arsa alındıysa kardeşler ya da ortakla aranın açılacağına ve kötü zamanlar geçirileceğine, kendisi için uygun olmayan bir ilişkiyi sonlandıracağına, bazen kaderin cilveleri ile karşılaşacağına, aile hayatı ile ilgili olarak alacağı kötü haberlerden ötürü kendisini işlerine veremeyeceğine, karamsarlıktan ya da kişiyi kasvetli ruh haline sokan durumların da son bulacağına, kısmetinin her zaman açık olacağına ve sırtının yere gelmeyeceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments