Rüya Tabirleri / kar rüyaları / Rüyada yol kenarında kar görmek

Rüyada yol kenarında kar görmek

Rüyada yol kenarında kar görmek mallarının ve parasının bereketinin artacağına, yaptığı fedakârlık kadar onlardan da fedakârlık göreceğine, kişinin hayatında her işinin yolunda gideceğine ve engellerden uzak kalacağına, el atılan işlerden başarı ve büyük bir şöhretle çıkılacağına, uzun bir zamandan beri kötü giden işlerinin sabır ve azim göstermesi ile birlikte açılacağına ve çok büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, kazancında da artış meydana geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada yol kenarında kar gördüyseniz

  • Sonradan pişman olacağınız sözler söylemenin bedelleri olabilir.
  • Yolculuk veya yolculuklarla ilgili konularda da şanslısınız.

Rüyada su kenarında kar görüldüğünde uzun ya da günübirlik bir tatile çıkacağına, kudret ve destek olacağına, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine, çok büyük üzüntü duyacağı durumlar ile yüzleşmek zorunda kalacağına, hayattan istediği mutluluğu ve hazzı alacağına inanılmaktadır.

Rüyada dere kenarında kar görüldüğünde kendisini çok yakında bazı güzel olayların içinde bulacağına, aile hayatının bozulacağına, durumu düzeltmek için elden gelen her şeyin yapılacağına, yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına ve rüya sahibinin sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine, her zaman neşeli olacağına işarettir.

Rüyada deniz kenarında kar görmek eline geçen fırsatları çok hızlı bir şekilde değerlendireceğine, eşler arasında bir soğukluğun baş göstereceğine, ibadetine çok büyük bir bağlılık duyacağına, yokluktan ve de geçim derdinden kurtulacağına, hayatına bolluk ve bereket geleceğine alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments