Rüya Tabirleri / kuyu rüyaları / Rüyada yılan kuyusu görmek

Rüyada yılan kuyusu görmek

Rüyada yılan kuyusu görmek darlıktan ferahlığa çıkılacağına, gönül işlerinden yana umduğu ile karşılaşamayacağına, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine, sürekli hastalıklar ile boğuşmak zorunda kalacağına, insanlar tarafından komik bulunan ve küçümsenen hayallerini gerçekleştirmeyi bileceğine ve bu sayede kendisine inanmayanları utandıracağına, bütün eksiklerinin ve sıkıntılarının da giderileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada yılan kuyusu gördüyseniz

  • Kendinizi meşgul etmeniz olası problemleri engellemenizi sağlayabilir.
  • Kimsenin sizin adınıza karar vermesine izin vermemelisiniz.

Rüya yorumlarına göre rüyada yılan kuyusuna düşmek kendi tecrübelerini aktararak kişiyi ticaret hayatına hazırlayacağına, endişe duyulan konuların kısa zamanda çözüleceğine, rüya sahibinin bu durumu fark ederek akıllıca davranarak bu kişileri birbirine düşüreceğine, maddi açıdan pek getirisi olmayacağına, kendisine ev ve araba gibi şeyler alarak büyük bir zenginliğe kavuşacağına delalettir.

Rüyada yılanı kuyuya atmak rüyayı gören kişi için zorlu bir işe girdiği ortağı ile beraber büyük rahat ereceğine, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına, akrabaların vereceği destekler sayesinde mutlu olunacağına, gün geçtikçe daha zor zamanlara girileceğine, iş hayatında çok güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments