Rüya Tabirleri / baş rüyaları / Rüyada yılan başlı timsah görmek

Rüyada yılan başlı timsah görmek

Rüyada yılan başlı timsah görmek geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine, akıllıca adımlar atmaya başlayacağına, kariyerini ve vizyonunu aşağı çekecek bir iş yapacağına, mutluluğun her zaman hayata renk katacağına, bazı tartışmalar yaşayacağına, kendisine tehlike oluşturacak her durumun farkına varacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yılan başlı timsah gördüyseniz

  • Açık olmayan durumları aydınlatmak için soru sormak gerekebilir.
  • Maddi durumunuzu ilgilendiren tavsiyeler söz konusu olabilir.

Rüyada insan başlı timsah görülmesi uzun bir süre boyunca ayrı kalınacağına, keyfinin ve huzurunun kaçacağına, kendisine bir zamanlar destek olan ve her daim yanında duran kişilerin sırt çevireceğine, kızı mutlu yaşadıkça ve başarılı oldukça kendisinin de yüzünün güleceğine, yeni insanlar ile tanışıp yeni yerler gezeceğine, evden çıkıyorsa da haneden birinin evlenip gideceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments