Rüya Tabirleri / gol rüyaları / Rüyada yeşillik içinde göl görmek

Rüyada yeşillik içinde göl görmek

Rüyada yeşillik içinde göl görmek sıkıntılı ve sorunlu bir işe girdiği sırada durumunu düzeltmek için birisinden çok büyük miktarda bir borç alacağına, işlediğiniz günahlardan dolayı pişmanlık duyup tövbe edeceğinize , edilen tövbenin Allah katında kabul edileceğine, kişinin esenlik bulacağına, daha düşük bir kar sağladığı için borçlu duruma düşeceğine ve yine içinde bulunduğu sıkıntıdan kurtulamayacağına, hiç beklemediği kişilerden ihanet göreceğine ve kendisini korumak için hayatında çok köklü değişiklikler yapacağına alamettir.

Rüyada yeşillik içinde göl gördüyseniz

  • Görmediğiniz yerleri görebilir, seyahatlere çıkabilir veya bazı konularda ufkunuzu geliştirebilirsiniz.
  • Bir plan ya da projenin içinde yer alabilmek için gerekenleri yapmalısınız.

Rüyada evin içinde göl görmek daima afiyette olacağına, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına, eşinden ve çocuklarından da her zaman sevgi ve saygı göreceğine, iş hayatında ve eğitim hayatında sorunlar yaşayacağına, kurulmuş bir ortaklığın bozulacağına, çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine delalet eder.

Rüyada orman içinde göl görüldüyse yeni şeyler keşfedeceğine ve yaptıkları ile adından söz ettirmeyi başaracağına, çok zor zamanlar geçirileceğine, önemli işler yapacağına, yeni kişilerle tanışacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına, çok büyük bir mutluluk duyacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments