Rüya Tabirleri / buz rüyaları / Rüyada buz gölü görmek

Rüyada buz gölü görmek

Rüyada buz gölü görmek başarılar sayesinde insanlar ile büyük işlere girileceğine, işlerinin yoluna gireceğine ve hayatını gözden geçirerek kendisini kötü duruma düşüren şeylerden uzak duracağına, kafa karışıklığından sıyrılacağına, maddi ve manevi bütün sorunlarının zor da olsa sona ereceğine, maddi ve manevi olarak rahata erileceğine, böylesine güzel gelişmelerle karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada buz gölü gördüyseniz

  • Çıkacağınız yolculuklarda yaratıcı fikirlerinizi kullanma şansı bulabilirsiniz.
  • Kısa mesafeli yollar yapılabilir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada buzlu gölde yüzmek sorun yaratan bazı davranışların terkedileceğine, kendisini üzen ve kıran durumlardan kısmen de olsa kurtulacağına, hayatının bundan sonraki kısmını yaşayacağı sıkıntılardan sonra çok farklı şekilde yöneteceğine, uzun yıllardan beri kurduğu hayallerine kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada buzlu göle düşmek rüyayı gören için her geçen gün başarıların artacağına, mucize denilecek kadar önemli değişikliklerin yaşanmasına, böylece insanların kalbini kazanmayı ve dualarını almayı hak etmiş olacağına, başarılı ve kazançlı olacağına, haberin gelmesi ile birlikte çok kazançlı işler için girişimlerde bulunacağına, işlerin günden güne artacağına rivayet eder.

Rüyada buzlu gölde balık tutmak aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına, zamanla eline geçen paranın bereketinin artacağına, hem maddi hem manevi olarak büyük kayıplar yaşanacağına, soğuk davranan bir kişi ile aranın düzeltileceğine delalet eder.

Rüyada buzlu göle girmek geçim derdinin biteceğine ve kişinin sağlığını geri kazanacağına, yakın bir zaman içinde kendisini kötü bulacağı bir işe gireceğine, korkularının ve başarısızlıklarının üzerine gitme cesareti taşıdığına ve bu sayede hep kazanacağına alamettir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada buzlu gölde yürümek düşman hususunda keder ve üzüntüye, yüklü miktarda kazanç ede edeceğine, bir anda karamsarlığa kapılacak olan rüya sahibinin düşünmeden alacağı kararlar yüzünden daha sonra rahatsızlık duyacağına, bütçesinin büyük oranda zarar göreceğine alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments