Rüya Tabirleri / yatak rüyaları / Rüyada yeşil yatak görmek

Rüyada yeşil yatak görmek

Rüyada yeşil yatak görmek ondan manevi anlamda zarar göreceğine, düşüncelerini eyleme dönüştürecek fırsatlar bulacağına, bir miktar para kaybedeceğine ve üzüntü yaşayacağına, kefil olduğu insanlardan zarar göreceğine, lüksüne de lüks katacağına, uzun zamandan beri hazırlıklarını yaptığı bir işe girdikten sonra çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına delalettir.

Rüyada yeşil yatak gördüyseniz

  • Sadece niyet ya da planlarınızdan bahsetmeniz artık hiç kimseyi tatmin etmiyor.
  • Gerekli onaylanmalar gerçekleşene kadar beklemeniz gerekebilir.

Rüyada yeşil yatak çarşafı görmek kendisini temizlemek için her fırsatı değerlendireceğine, sevdiği kişilerin üzülmesine sebep olacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, daha sonra da bunu nasıl yaptığına inanamayacak duruma gelerek kendisini tenkit edeceğine, çözüm için her denemede daha fazla düğümleneceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yeşil yatakta yatmak başarıların devamlı olacağına, zaman içinde daha güzel günler göreceğine, güzel günlerin yaşanacağına, sevdiği insanı ailesiyle tanıştırmak isteyeceğine, elindekilerinin kıymetini bileceğine, yaşanan tartışmaların sona ereceğine işaret eder.

Rüyada yeşil yatak odası görmek onlardan ayrı kaldığı zamanlarda çektiği acıların da unutulacağına, kişinin bir müddet doğru karar vermek adına içinde bulunduğu ortamdan uzaklaşacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların biteceğine, bazı radikal kararlar alınacağına, bir sebeple bütün çalışmalarının boşa gideceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments