Rüya Tabirleri / altın rüyaları / Rüyada yeşil taşlı altın bilezik görmek

Rüyada yeşil taşlı altın bilezik görmek

Rüyada yeşil taşlı altın bilezik görmek aydınlık bir yola çıkılacağına, kazadan ve beladan başının kurtulmayacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine, yeni insanlar ile tanışıp çok büyük dostluklar kuracağına, çok zor zamanlar geçirdiği dönemlerde eline geçen fırsatlar sayesinde sorunlardan kurtulacağına, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yeşil taşlı altın bilezik gördüyseniz

  • Fikirlerinizi paylaşmanız sizi daha iyi anlamalarını sağlayabilir.
  • Ek gelirler söz konusu olabilir.

Rüyada beyaz taşlı altın bilezik görüldüğünde ona mutluluk getireceğine, hararetli olayların meydana geleceğine, aynı zamanda da korunup kollanacağına, yaşadığı sorunların en azından büyük bir kısmından kurtulmasına yardımcı olacağına ve çok büyük bir ferahlama hissedeceğine, kendini garantiye alarak harekete edeceğine, büyük bir parasızlık yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada mavi taşlı altın bilezik görüldüğünde askıya alınmış projeleri başarılı bir şekilde tamamlayacağına, çok büyük sevinç ve mutluluk yaratacak bir haber alınacağına, uzun zamandan beri hayal edilen ve neredeyse gerçekleştirilmek üzere olan şeylerin yarıda kalacağına, kişinin kafasının rahat edeceğine, istediği herşeye kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada taşlı altın bilezik takmak işlerin herkes tarafından alkışlanacağına, işveren pozisyonuna geleceğine, çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına, oldukça kazançlı işler yapacağına, çok uzun bir zamandan beri beklenen hayırlı haberlerin en sonunda geleceğine, büyük bir maddi kayba uğranacağına işaret ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments