Rüya Tabirleri / takı rüyaları / Rüyada yeşil takı görmek

Rüyada yeşil takı görmek

Rüyada yeşil takı görmek güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine, neşeli ve keyifli günler geçireceğine, büyük zorluklar yaşayıp en rahat olunan dönemde bile borçlardan ve parasal sıkıntılardan kurtulamayacağına, üstünlük ve ayrıcalık sağlayacağına, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtuluşa erileceğine, rüyayı gören kişinin kendi evinin içerlerinde muz olduğunu görmesi ise erkek çocuğa sahip olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yeşil takı gördüyseniz

  • Karşınızdaki kişiler yanlış yönlendirilmiş veya bazı konuları yanlış anlamış olabilirler.
  • Zamanınızı önemli ilişkilerinize, yeteneklerinizi geliştirmenizi sağlayacak aktivitelere veya eğitimlere ya da iş hayatınızla ilgili bilgi arttırıcı egzersizlere ayırmalısınız.

Rüyada zümrüt yeşili takı görmek korkulan bir durumla karşılaşılacağına, yüzünün gülmesi için ihtiyacı olan kısmetlerin karşısına çıkacağına, dost ya da akraba ile ilgili olarak alınacak kötü haberlerden ötürü çok zor zamanlar geçirileceğine, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine, ancak bu durumdan kurtulmak için işi bilen kimselerden fikir alacağına alamettir.

Rüyada yeşil takı takmak bundan hayır göreceğine ve onlarla uzun soluklu projelerde yer alacağına, her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine, sıkıntılarını bir kenara kaldıracağına, ziraat ve harmandan fayda görmeye, ortaya koyacağı çalışmalar ile çok büyük bir başarı kazanacağına, çalıştığı işyerinin üst yöneticileri tarafından çok iyi bir mevkiye getirileceğine ve bu sayede daha üst mevkilere çıkma şansı yakalayacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments