Rüya Tabirleri / broş rüyaları / Rüyada broş görmek

Rüyada broş görmek

Rüyada broş görmek sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine, elinde avucunda olanı yitireceğine, büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına, imkân sahibi olacağına, dünya mallarına karşı hırslanacağına bu yüzden de inancından ödün vererek yanlışlara düşeceğine, kazancın helal şekilde artırılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada broş gördüyseniz

  • Bir çok konudaki endişelerinizin gereksizliğini anlayarak ferahlayabilirsiniz.
  • İlerlemek için geçmiş deneyimlerinize güvenebilirsiniz.

Rüyada elmas broş görüldüyse yaşadığı büyük üzüntülerden ferahlığa çıkacağına, tembellikten sıyrılıp daha çalışkan biri olacağına, tüm sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede nihayete ereceğine, sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine, çok zor günler geçirebileceğine ve hayal ettiği şeylerden gün geçtikçe uzaklaşacağına işaret eder.

Rüyada inci broş görüldüğünde elde bulunan maddi imkânların rahat bir şekilde kullanılacağına, kendisi için çok hayırlı bir işe girdiği bir dönemde büyük zarar edeceğine, hem yaşama olan inancına kavuşacağına, yaşamdan yana alınabilecek tüm tatları alacağına, bulduğu bir hata sayesinde büyük bir yaygara kopartacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada broş takmak geçim sıkıntısı içine düşeceğine, geçim sıkıntısına ve darlığa düşeceği işlere umut bağlayacağına, zevk içinde geçireceği hayat yüzünden sevdikleriyle arasının bozulacağına, üzerine düşüldükçe daha da nazlanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada mavi broş görülmesi Allah’ın iyiliklerinin kendisine isabet edeceğine, kişinin kazancının artacağına, kısmetin ve başarının engelleneceğine, yapılan çalışmalarda kazanılan paranın fakir fukara için de harcanacağına, sıkıntı yaşadığı zamanlarda hep bir çıkış yolu bulacağına inanılır.

Rüyada kelebek broş görmek halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına, hayırlı bir iş için sevilen bir kişiden yardım istenmesine rağmen amaca ulaşılamayacağına yorulur.

Rüyada yeşil broş görmek etrafındaki insanlardan gereken desteği göremeyeceğine, moralsiz ve düşünceli olacağına, hayatındaki her şeyi kaybedeceğine ve sevdiklerinden uzak kalacağına, işlerinin hiç olmadığı kadar iyi bir hal alacağına, işle ilgili inzivaya çekileceğine yorulur.

Rüyada broş alınması bol rızık ve para sahibi olacağına, aile hayatında içinden çıkılmaz bir hal alan olaylar ile karşılaşacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım etmek için de harcayacağına, aile üyelerinin birbirleriyle açıkça konuşmadıkları bir konuda sıkıntı yaşansa da sonucun tatlıya bağlanacağına yorulur.

Rüyada gümüş broş görmek üzüntülerinin sona ereceğine ve çok uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği şeylere en kısa zamanda rahat bir şekilde ulaşacağına, eline geçen imkânları gerektiği gibi kullanamayacağına, hane halkı arasına nifak sokan bir kişinin varlığına ve sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına, atılacak adımlar ve ortaya konulacak projeler sayesinde çok büyük kazanç elde edileceğine ve çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına, kurtulmak için bazı yollar deneneceğine alamet eder.

Rüyada pırlanta broş görülmesi küslük söz konusu ise en kısa zamanda barışılacağına, gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine, çok zahmetli durumlar ile karşılaşacağına, esenliğe ve ferahlığa kavuşacağına, hiçbir bedduanın ve musibetin kendisine isabet etmeyeceğine, aile bireyleri arasındaki bağın daha sıkı bir hal alacağına yorumlanmaktadır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada yakaya broş takmak sorunların günden güne daha da artacağına ve sıkıntılı bir işe girileceğine, sorunlarından bazılarını hızlı bir şekilde çözeceğine, kendini tehlikelere atacağına ve hatalar yapacağı bir dönem geçireceğine tabir olunur.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada broş bulmak parlak bir kariyere sahip olunacağına, kişinin hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, yapılan bir evlilikten pişman olunacağına yorumlanmaktadır.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments