Rüya Tabirleri / taç rüyaları / Rüyada yeşil taç görmek

Rüyada yeşil taç görmek

Rüyada yeşil taç görmek çok sevineceği ve büyük bir mutluluk yaşayacağı bir döneme girdiğine ve bu sayede hayatını çok iyi bir şekilde devam ettireceğine, yaşadığı olayın boyutu hakkında bilgi sahibi olacağına, sıkıntılarının bir bir çözüleceğine ve yaşadığı bir hastalık varsa şifa bulacağına, kazağı giyecekken vazgeçmek ise veraset ile ilgili bir mal konusunda anlaşmazlık yaşanacağına, o kilerin gittikçe rızıkla dolacağına, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine işarettir.

Rüyada yeşil taç gördüyseniz

  • Pazarlık yapılması ya da uzlaşılması gereken konularda ısrarcı davranma riskiniz var, zarafeti elden bırakmamaya çalışmalısınız.
  • Bazı masraflar yapmanız gerekebilir.

Rüyada yeşil taç takmak rüyayı gören kişi için mal mülk sahibi olup sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, kırılan bir kalbin tamir edileceğine, yeni bir eğitim kurumuna girileceğine, tam yerinde verilecek kararlarla çalışmaların sürpriz başarılar getireceğine ve yeni iş kollarına adım atılacağına, çok iyi bir mevkide görev yaptığı bir yerde işten çıkarılacağına, rüya sahibinin maddi anlamda tabir yerindeyse ne uzayacağına inanılır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada başına yeşil taç takmak isteklerini ve arzularını kolayca elde edeceğine, çok büyük bir dedikoduya malzeme olacağına, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına, insanlar tarafından çok sevilip sayılacağına, üzüntülerinin ve yaşadığı zorlukların artacağına, çıkılacak bir seyahatin ardındna yakın bir arkadaşla birlikte bir çalışma yapılacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments