Rüya Tabirleri / sümük rüyaları / Rüyada yeşil sümük görmek

Rüyada yeşil sümük görmek

Rüyada yeşil sümük görmek eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, edindiği deneyimi gelecekte daha iyi işler yapmak için kullanacağına, hayatın alınan başarılar ve elde edilen kazançlar sayesinde daha kolay ve keyifli bir hale geleceğine, yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine, kişinin hayatında eksik olanları tespit ederek tamamlayacağına, zahmetli bir işin alınacak yardımlar sayesinde kolayca nihayete erdirileceğine inanılmaktadır.

Rüyada yeşil sümük gördüyseniz

  • Yaşadığınız yeri veya işinizi ilgilendiren konular hassasiyet gerektiriyor.
  • Bir yolculuk yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada yeşil sümük çıkarmak işlerinin sürekli daha kötüye gideceğine, herkesi doğru yola çağıracağına, eline geçen bütün fırsatların büyük bir kazanç sağlayacağına, kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına delalettir.

Rüyada koyu yeşil sümük görülmesi ofisteki ağız tadının kaçacağına, yeni bir işe girilerek yeni bir hayat kurulacağına, ayrı kaldıklarına kavuşacağına, çok sevilen birisinden çok kötü bir haber alınacağına, emek vererek ve alın teri akıtarak geçimini sürdürmeyi başaracağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yeşil sümük akması rüyayı gören için işlerinde hep üstün başarılar elde edeceğine, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, başarılarının ardı arkasının kesilmeyeceğine, eşini de kendisi istediği gibi yönlendireceğine, kendisine çok daha fazla yetki verileceğine, güzel bir geleceğin yaklaşmasına yorulmaktadır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada yeşil sümük silmek daha sonra yapılacak çalışmalar ve girilecek projeler ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, şifa ve ilaç bulacağına, kötü bir duruma düşüleceğine, kardeşlerin el ele vererek bir iş kuracaklarına ve rakiplerin alt edileceğine yorulur.

Rüyada yeşil sümük temizlemek rüyayı gören kişi için girdiği bütün işlerde zarara uğrayacağına, sevdikleri ile arasının açılacağına ve zor zamanlar geçireceğine, beklenmedik olumsuz olaylarla karşılaşacağına, çok başarılı bir kariyere sahip olmaya, maddi açıdan zarar getirecek bir işten uzaklaşılacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments