Rüya Tabirleri / papyon rüyaları / Rüyada yeşil papyon görmek

Rüyada yeşil papyon görmek

Rüyada yeşil papyon görmek sorunların akıl yoluyla çözüleceğine çekilen çilelerin biteceğine ve ferahlığa çıkılacağına, kırgınlıkların sona ereceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir süre içinde ve herhangi bir zarar görmeden kurtulacağına, hanesinde bolluk ve bereket yaşanacağına, hayırlı ve güzel şeylerin kısa süreli olarak rafa kalkacağına, sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil papyon gördüyseniz

  • Rutini kırıp yeni şeyler deneme arzunuz artıyor.
  • Bazı planlarda değişiklikler söz konusu olabilir.

Rüyada mor papyon görüldüyse canının derdine düşeceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere çok kısa sürede kavuşacağına, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına ve herhangi bir iş için bir karar vereceği zaman oturup uzun uzun düşüneceğine, iyi kalpli ve hayırlı insan sayısının da artacağına yorulmaktadır.

Rüyada mavi papyon görmek şanssızlıklar ile çok uzun bir süre uğraşarak çok zaman kaybedeceğine ve çok zarar göreceğine, elindeki fırsatları çok iyi değerlendireceğine, işlerinin yakın bir zaman içinde sıkıntı çekmesine sebep olacağına, sakin ve huzurlu günler geçireceğine, yakında başlayacak aşk macerasına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada papyon takmak rüya sahibi için tüm zamanını bu hayaline adayacağına ve bu sayede çok büyük bir kazanç sağlayacak işlere girileceğine, şanssızlıklardan ve uğursuzluklardan bunalan rüya sahibinin psikolojisinin giderek bozulacağına, hayırlı bir kişi ile mutlu olacağına yorulur.

Rüyada papyonlu erkek görüldüğünde iş arkadaşlarından biri ile ağız dalaşına girileceğine, rakiplerin geride bırakılacağına, geçim derdine düşeceğine, sürekli insanları şaşırtan projelere imza atacağına, bundan hayır göreceğine ve onlarla uzun soluklu projelerde yer alacağına, yakın bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada sarı papyon görüldüyse sağduyusu ve ustalığı sayesinde bunu hemen aşmayı başaracağına, tez zamanda duyulacak hayırlı bir habere, manevi olarak haz alacağı kadar zafer kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada papyonlu kedi görülmesi insanlarla bir araya geleceğine, kendisini üzen şeylerden uzak duracağına, keyfinin yerine geleceğine, sorunlardan dolayı tırnaklarını yemeye başlayacağına alamet eder.

Rüyada papyonlu adam görmek çok daha iyi bir hayata sahip olacağına, yenileneceğine ve sıhhate kavuşacağına, nahoş sözler işiteceğine, kendine olan özgüvenine kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz papyon görüldüyse rüyayı gören kişinin suskunlaşacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare edeceğine, çok güzel ve huzurlu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, bir sağlık sorunu yüzünden uzun bir süre boyunca hayata ara verileceğine rivayet etmektedir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments