Rüya Tabirleri / ayakkabı rüyaları / Rüyada yeşil lastik ayakkabı görmek

Rüyada yeşil lastik ayakkabı görmek

Rüyada yeşil lastik ayakkabı görmek zahmetli işlerin kolay bir şekilde çözüme kavuşacağına, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına, beklemediğiniz bir yerden elinize geçecek paraya, yolculuktan sonra girilen işlerde çok büyük ve kazançlı çalışmalar yapılacağına, iş hayatındaki ve aile hayatındaki sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yeşil lastik ayakkabı gördüyseniz

  • Çok fazla cazip ya da daha öncekilere benzeyen fırsatların değil, size daha fazla uyacağını düşündüklerinizin peşinden gitmelisiniz.
  • Baskı altında ödün vermemelisiniz.

Rüyada yeşil lastik ayakkabı giymek rüyayı gören için maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanacağına, farklı sosyal ortamlara gireceğine, hile ile mal elde edeceğine, uzun süre boyunca tartışmalarla karşılaşılacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments