Ana sayfa » Fasulye rüyaları » Rüyada yeşil fasulye görmek

Rüyada yeşil fasulye görmek

Rüyada yeşil fasulye görmek yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, işlerin başarılı bir şekilde organize edilmesi sayesinde tıkır tıkır işleyeceğine, aile hayatı içinde yaşanan sorunların aile büyükleri sayesinde çözüm bulacağına, hayatından razı geleceğine, kolaylık elde edeceğine, yapılan bir evlilikten pişman olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeşil fasulye gördüyseniz

  • Sorumluluklarınızı, şikayetleri veya eleştirileri görmezden gelmemelisiniz.
  • Bonkör olmanız durumunda sizden faydalanmaya çalışan kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüya tabirlerine göre rüyada yeşil fasulye istemek sıkıntıların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, iletişim konusunda daha güçlü olunacağına ve rüya sahibinin çevresi ile uyum içinde bir hayat süreceğine, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, kardeşleri ve akrabaları ile tartışacağına ve iş dünyasında geriye düşeceğine, bir sebeple bazı kişilerden azar işitileceğine, yaşanan bu olaydan sonra durumla ilgili olarak tedbir alacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yeşil fasulye görmek toplamak kişinin zenginliğini ihtiyacı olan kimseler ile de paylaşacağına, baht açıklığına ve şansın döneceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, dost ve akrabaları ile mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada yeşil fasulye temizlediğini görüldüğünde dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına, böylece eline geçen bir miktar para sayesinde işlerini hiç olmadığı kadar iyi şekilde sürdüreceğine, çok uzun sürmeyecek sıkıntılı bir dönem atlatacağınıza alamet ettiği söylenir.

Rüyada yeşil fasulye kırmak rüyayı gören için sıkıntılar yüzünden çok büyük maddi kayıplara uğrayacağına, üstüste kazanacağı başarılar sayesinde prestij sahibi biri olacağına ve projelerinin beklenenden daha fazla ilgi göreceğine, küs kimselerin barışacağına, mutluluk verici haberlerin alınacağına, iş hayatında rahat bir nefes alınacağına rivayet eder.

Rüya alimlerine göre rüyada yeşil fasulye yedirmek her zaman başkalarına borç verecek kadar ferah bir hayata sahip olacağına, başarıya giden yolların açılacağına, bir anda büyük fırsatlar elde edileceğine ve evlat sahibi olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yeşil fasulye almak görmek sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, ümitlerinin son bulacağına, ele geçen fırsatlar sayesinde çok mutlu olayların gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada uzun yeşil fasulye görmek kazançlı çalışmalar yapılacağına, epey zamandan beri üzerinde kafa yorulan bir çalışmanın kısa süre içinde hayat geçirileceğine, sevdiği kişilerden biri tarafından büyük bir ihanete uğrayacağına, adını işindeki üstün başarıları ile duyuracağına, geçim derdi olmadan ve giderek daha da zenginleşen hayatından büyük bir memnuniyet duyacağına tabir olunur.

Rüyada kıymalı yeşil fasulye görüldüğünde eğitim hayatı ile ilgili olarak yeni bir kapı açılacağına, projelerinin tamamlanacağına ve istediği başarıyı elde edeceğine, kısa sürede kurulu bir düzen sağlayacağına, ancak yakın bir kişiden kaynaklanacak olan bir sorunun daha büyük bir baş ağrısı yaratacağına ve hem maddi hem manevi olarak kişiye çok büyük darbe indireceğine delalet etmektedir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada yeşil fasulye çalmak bundan sonra sıhhatinin yerinde olacağına, düşmanlık besleyen kişilerin ve rakiplerin çok sevineceği bir  duruma düşüleceğine, eline çok hayırlı ve güzel fırsatlar geçeceğine, aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına yorulur.

Rüya yorumlarına göre rüyada yeşil fasulye sulamak inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, çevresindekilerle arasının açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeşil fasulye doğradığını görüldüyse işlerin daha kötüye gitmesiyle yapılan hataların daha da büyük zarar getireceği ve bir türlü gereken yükselişin sağlanamayacağına, karamsar ruh halinden kurtulacağına, sevdiği kişiden de ayrılacağına, yeni iş teklifleri alacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumlarına göre rüyada yeşil fasulye yıkamak güzel bir yola çıkılacağına, dileklerin kabul olacağına, bereket ve kazanç kapılarının kapanacağına, aile hayatı içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, geleceğinin de çok parlak olacağına, uzun bir süreden beri kötü giden işlerinin yakın bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar getirir hale geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yeşil fasulye yapıldığında aklında bulunan birçok şeyi gerçeğe çevireceğine, başarılı adımlar atılacağına, hayallerine kavuşmaları için gereken şeylerin sağlanacağına, aile içinden birinin gurbete çıkmasına, iş hayatında çok kısmetsiz olunacağına, ancak gerçeğin ortaya çıkmasıyla birlikte herkesin özür dileyeceğine yorumlanır.

Rüyada çuvalda yeşil fasulye görmek dertlerin ve sorunların artacağına, sorunlu ve kötü zamanlar geçirileceğine, hataların telafi edileceğine ve yakın bir akrabaya iş konusunda destek olunacağına, şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına, ancak daha sonra sevdiği ve değer verdiği insanlardan birisi sayesinde çok büyük bir yardım göreceğine, elindekileri de yitireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil fasulye alındıysa iç huzurunu dengede tutabilmek için uğraşacağına, dost sandığı kişilerin ortalıktan kaybolacağına, dönülmez yollara gireceğine ve onlarla tüm gemileri yakacağına, buna doğru orantılı olarak da çok para kazanıp hayallerine kavuşacağına, kendisini çekemeyen insanlardan gelecek olan kötülükler yüzünden işlerde yaşanan aksamaların sonunda düzeltileceğine, eve huzur dolacağına inanılmaktadır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada yeşil fasulye kesmek yeniliğin kendisine iyi geleceğine ve şifa olacağına, tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine ve hedeflerin karşılık bulacağına, kısmetlerini çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yeşil fasulye kazmak neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının alt üst olacağına, deyim yerindeyse arapsaçına döneceğine, bazı ortaklıklar kurarak kendisini çok üst seviyelere taşıyacak çeşitli işlere gireceğine, bir sebeple büyük fırsatların elden kaçacağına, hatalı yollara sapılacağına inanılır.

Rüyada yeşil fasulye domates görülmesi varlık ve bolluk içinde bir hayat süreceğine, mallarının da hayırlı olacağına, dünya malına doymak bilmeyeceğine, endişe ve üzüntü yaratan olayların yakın zaman içinde düzeltileceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına, sorunlarını çok kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına işaret eder.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada yeşil fasulye pişirmek uzun zamandan beri içini kaplamış olan yalnızlık duygusundan uzaklaşarak sevinçli günler yaşayacağına, düşmanlarını alt edeceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştirip çok daha rahat bir hayata sahip olacağına, olaya tanık olan kişilerin üzülmesine sebep olunacağına inanılır.

Rüya tabirlerine göre rüyada yeşil fasulye dikmek evliliklerinde güven sorunu yaşanacağına, bunun için gerekli alt yapıyı oluşturmanın yollarını bulmaya çalışacağına, yaşanan rahatsızlıkların yerini sağlığa bırakacağına, dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada yeşil fasulye yetiştirmek büyük maddi kazanç elde edileceğine, sıkıntılı durumların üstesinden gelineceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını sona erdireceğine, her birine ayrı ayrı teşekkür edeceğine ve çok büyük bir mutluluk ve huzur ortamı sağlayıp iş hayatında daha başarılı olunmasına çalışacağına, aylık gelirinin artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil fasulye kurutmak maddi açıdan iyi geçecek bir döneme girileceğine, her zaman evlatlarına destek olacağına, sorunlarının çözüme kavuşacağına, üzüntülü ve zor günler yaşanacağına, onun yolundan ayrılmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dondurulmuş yeşil fasulye görüldüyse keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına, onu yorgun ve hasta bir görüntüye getireceğine, mali olarak güçlenmesinin kendisine huzur ve güzellik de getireceğine, yokluk içine gireceğine, malını ve canını emniyete alacağına, sağlığıyla ilgili olarak pek sorun yaşamayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada yeşil fasulye dilmek rüya sahibi için yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, her şeyin bir anda olumlu şekilde ilerlemeye başlayacağına, hayat içerisinde bazı hayal kırıklıkları yaşanacağına, kendisine yeni bir hayat düzeni kuracağına ve bu düzende yeni insanlara da yer vermeyeceğine, kişinin iş hayatında da sevdiklerinin desteğini alarak adımlar atacağına alamet eder.

Rüya yorumlarına göre rüyada yeşil fasulye satmak zarar edeceği bir durumdan başarı kazanacağı bir mevkiye çıkacağına ve kendisine uygun bazı projeler gerçekleştireceğine, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine, kişinin çok kısmetsiz olduğu bir dönemin yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yeşil fasulye ayıklamak rüyayı gören kişi için parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine, sıkıntıdan kurtulmak için ettiği duaların da kabul olacağına, sıkıntıların yakasından düşmeyeceğine, ferah düzeyinin her geçen gün yükseleceğine, sorun yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil fasulye kusmak rüya sahibi kişi için mutluluğun kapıyı çalacağına, kendisini aşan sorunlarla karşılaşacağına, fikirlerinin amacına ulaşacağına, güvenilirliği sayesinde iş hayatında da zorluk çekmeyeceğine, kazancının Allah’ın yardımı ile çok büyük oranda artacağına ve maddi ve manevi olarak çok rahat bir duruma geleceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabirlerine göre rüyada yeşil fasulye taşımak özel ve sosyal hayatından geri çekmek zorunda kalacağına, güzel sözler işiteceğine, projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine, üzüntülerinin sona ereceğine ve hayatının geri kalanında şansının ve bahtının açık olacağına, hastalıklarının da şifasını bulacağına inanılır.

Rüyada yeşil fasulye vermek rüyayı gören kişi için sağlık sorunlarının tedavi edileceğine ve sevilen bir kişi ile yaşanan bir tartışmanın tatlıya bağlanacağına, karşısına çıkacak başka gelir kapıları sayesinde birikim yapma imkânı elde edeceğine, kısa süreli bir hastalık yaşayacağına, evlat sahibi olamayanların evlada kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada saksıda yeşil fasulye görülmesi çok büyük üzüntüler ile karşılaşacağına, bekârsa da evli bir kadınla birlikte olacağına, kendi ekmek teknesine sahip olacağına, küçük ayrıntıların dahi gelecekte önemli durumlara neden olacağına, huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına, maneviyatını daha ön planda tutacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada yeşil fasulye haşlamak hayatının ve düzenin bu nedenlerden ötürü adeta alt üst olacağına, manevi olarak güçlü duygular yaşayacağına, yaşadığı üzüntünün sona ereceğine, rüyayı gören kişinin alacağı kararların kendisi için hayır getireceğine, onlara seve seve bildiklerini aktaracağına, maddi olarak çok büyük imkânlara sahip olacağına alamet eder.

Rüya yorumlarına göre rüyada yeşil fasulye toplamak bir uzman kontrolünde spora başlanacağına, bir sebeple bazı kişilerle görüşüp çıkış yolları arayacağına, kendisini kötü hissetmesine neden olan sorunların ortadan kalkacağına, istediği gibi sonuçlanması sayesinde kişinin hedeflerine çok daha fazla yaklaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada ekili yeşil fasulye görüldüyse alım gücünün zayıflamayacağına, maddi imkânlarının bir ömür konfor içinde yaşaması için ona yeteceğine, anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine rivayet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top