Rüya Tabirleri / çarşaf rüyaları / Rüyada yeşil çarşaf görmek

Rüyada yeşil çarşaf görmek

Rüyada yeşil çarşaf görmek üzerindeki yükün az da olsa hafiflemesinin sağlanacağına, düşman olduklarına duyduğu kini bitireceğine, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına, herhangi bir sıkıntı yaşadığında bunu dua ile çözeceğine, böylece hem malının hem de parasının katlanarak artacağına, güzel haberlerin alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeşil çarşaf gördüyseniz

  • Diğerlerinin söylediklerini dikkatle dinlemeli, gelecekle ilgili faaliyetlerinizi, arkadaşlık ilişkilerinizi veya ilgi alanlarınızı ilgilendiren bilgiler elde etmeye çalışmalısınız.
  • Kendinizi kontrol etmeniz gerekebilir.

Rüyada yeşil çarşaf asmak rüya sahibinin ağız tadının da yerinde olacağına, zahmetli işlerden hayırlı bir şekilde kurtulacağına, hayırlı ve sevinç dolu günler yaşayarak alacağına, artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine ve yeni bir aşka yelken açacağına yorumlanır.

Rüyada beyaz yeşil çarşaf görülmesi büyük tartışmaların sonlanacağına, kişinin kendini kimsesiz ve çaresiz hissedeceğine, onları okula göndereceğine, zor günlerin uzaklaşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada yeşil çarşaf giymek evlilerin eşleri ile her günlerinin neşe ve keyif içinde geçeceğine, çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçireceğine, aldığı haberler sayesinde çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine yorulur.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada yeşil çarşaf sermek yaşamının da her geçen gün iyiye doğru gideceğine, maddi ve manevi açıdan çok iyi yerlere gelineceğine, rızkın ve kazancın artacağına, yaşanan sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, neredeyse mahkemelik olunacağına inanılmaktadır.

Rüyada yeşil çarşaf alındıysa çok daha geniş bir kitleye yayılmak için pek tanımadığı kişiler ile çok büyük iş ortaklığı kuracağına, eşinin hemen her konuda kendisine güveneceğine, gittiği her yere beraberinde uğur götüreceğine, bereket ve huzur geleceğine, insanlar arasında çok saygın bir kişi olacağına, işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada yeşil çarşaf dikmek hem maddi hem manevi olarak büyük kayıplar yaşanacağına, geçim kaygısı duymayacağına, dertlerin çözüme kavuşacağına, bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine ancak sevdiği kişilerin vereceği destek ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada koyu yeşil çarşaf giymek rüyayı gören kişi için zor durumda kalınan bir dönemin bu sayede son bulacağına, büyük bir zenginliğin kapısının açılacağına, duygularını da ifade etme imkanı elde edeceğine, bir sebeple çok kötü durumlara düşeceğine işarettir.

Rüya yorumcularına göre rüyada yeşil çarşafa sarılmak sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak için yeni yollara başvuru yapacağına, büyük bir emek vererek ve çok büyük azim göstererek başarıya ulaşacağına, daha önce denemediği ve bilmediği tatları tadacağına, daha fazla kazanç sağlayacak bir işe girileceğine, sıkıntıların ve musibetlerin çözüme kavuşacağına, kendisine akıl hocalığı yapan kişilerden büyük darbeler alacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments