Rüya Tabirleri / çamur rüyaları / Rüyada yeşil çamur görmek

Rüyada yeşil çamur görmek

Rüyada yeşil çamur görmek sorunlarından çok kısa bir zamanda kurtulacağına, elinde bulunan imkânların çok daralacağına, zor zamanların sona ereceğine, işlerini sabırla yoluna koyacağına, hayırsız bir akraba yüzünden diğer akrabalarla ters düşüleceğine, karşısına çıkan bazı sorunlar yüzünden elinde bulunan kazancın neredeyse tamamını harcayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yeşil çamur gördüyseniz

  • Ani tepki ya da hareketler olayların veya sizin raydan çıkmanız anlamına gelebilir.
  • Bilmediğiniz olaylara girmemeli, yeni tanıştığınız kişilerle hemen samimiyet kurmamalısınız.

Rüya tabir edenlere göre rüyada yeşil çamura batmak kazanılan paranın hayırlı işler için kullanılacağına, iş yerinde mevcut sorunların çözülememesi yüzünden yeni bir iş arayışına girileceğine, sevilmeyen bir erkek arkadaş ise onun hakkında kötü haberler duyulacağına, sorunlarını ve zorluklarını aşmayı bileceğine, işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına, kazancının artacağına ve uğradığı zararları yakın bir zaman içinde telafi edeceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments