Rüya Tabirleri / domates rüyaları / Rüyada yerde domates görmek

Rüyada yerde domates görmek

Rüyada yerde domates görmek az maliyetle ticarete atılacağına, artık neşeli ve eğlenceli bir hayat istediğine ve bu yüzden hayatı ile ilgili çok büyük atılımlar yapacağına, konforunun ve lüksünün de çoğalacağına, yardım almadan sorunlardan kurtulmaya ve maddi olanakları daha iyi hale getirmeye akıllıca davranarak geleceğe yönelik pek çok önlem alınacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir süre içinde ve herhangi bir zarar görmeden kurtulacağına, geçiminin zor hale geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yerde domates gördüyseniz

  • Yeteneklerinize güvenin.
  • İş hayatınızı veya gayrimenkul başlığı altında incelenebilecek konulara sabırla yaklaşmalısınız.

Rüyada yerden domates toplamak her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına, işleri engelleyen kişiler yüzünden büyük zararlara uğranacağına, ele geçen kazancın pek bereketli olmayacağına, bekarsa yakında evleneceğine ve mutlu olacağına, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına, çok üzüleceğine ve de bir süre toparlanamayacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments