Rüya Tabirleri / domates rüyaları / Rüyada çeri domates görmek

Rüyada çeri domates görmek

Rüyada çeri domates görmek dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına ve iş için oluşturduğu projeler ile büyük çok kazanç elde edeceğine, maddi sıkışıklık içinde kalacağına ve kimseden bir destek görmeyeceğine, sorunlarından kısa bir zaman içine kurtulacağına, başını yastığa daha rahat koyacağına, maddi ve manevi olarak büyük ferahlık yaşanacağına, yaptığı işlerde çok zor zamanlar geçireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada çeri domates gördüyseniz

  • Daima olayları yatıştırın.
  • Geleceğinizi, yaşadığınız çevreyi veya kariyerinizi ilgilendiren yeni planlar yapabilirsiniz.

Rüyada küçük çeri domates görüldüyse iftirayı atan kişinin ortaya çıkarılması ve iftiranın gerçek olmadığının ispatlanması konusunda elinden gelen herşeyi yaparak gerçekleri insanlara göstereceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından ötürü ruhsal olarak hasta olacağına, sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine, kazancının rahat şekilde yaşamasına ve ailesinin ihtiyaçlarını karşılamasına yetecek oranda olacağına, mutlu bir beraberlik yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada dalında çeri domates görüldüğünde yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, çok çalışıp çabalama sonucunda istediğiniz hayata kavuşacağınıza, hanesinde eşi ile sürekli tartışacağına, bir sebeple bütün aile bireyleri ve akrabalar tarafından dışlanacağına ve buna rağmen yaptığı hatalara devam edeceğine, kazandığı paradan ve elde ettiği maldan gereken hayrı göremeyeceğine, epey bir zarara uğrayacağına ve yaptığı işlerin tamama ermeyeceğine işarettir.

Rüyada kırmızı çeri domates görüldüyse kötü halden iyi hale geçeceğine, sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, zor günlerin geride kalacağına, kendisini hayretler içinde bırakacak sözler işiteceğine, aile hayatında çok büyük mutluluklar duyacağına, işlerlik kazanıp insanla dolacağına işaret eder.

Rüyada yeşil çeri domates görüldüğünde iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına ve yaşanan kötü gidişe bu sayede dur diyeceğine, tabiri caizse ağlayıp dövüneceğine, eşinin sahip olduğu mal ve mülkler üzerinden yepyeni bir hayata atılacağına, o kimseyle eskisinden çok daha yakın bir ilişki kurulacağına, farklı hobiler ve alışkanlıklar gelişeceğine, maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments