Rüya Tabirleri / tahta rüyaları / Rüyada yeni tahta görmek

Rüyada yeni tahta görmek

Rüyada yeni tahta görmek hayırlı kazanç kapılarının ardına kadar açılacağına, sorunlarının biteceğine ve sıkıntılarının bu sayede sona ereceğine, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine, duygularını da ifade etme imkanı elde edeceğine, bazı yorumculara göre ise de kişinin ahirete göç edeceğine, hiçkimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği bazı işlere gireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada yeni tahta gördüyseniz

  • Maddi kaynaklarınızın artması, ya da bazı yeni kaynaklar bulmanız mümkün olabilir.
  • Karşınıza çıkabilecek her şeye hazırlıklısınız veya kolayca uyum sağlayabilirsiniz.

Rüyada yeni tahta kapı görmek bir sebeple dönünce hepsiyle ayrı ayrı hasret giderileceğine, hayırlı ve güzel zamanlar geçirileceğine, anne ya da babanın hastalandığı haberinin geleceğine, kişinin hedeflerine yakınlaşmak için girişimde bulunacağına, keyfinin ve neşesinin artacağına, kendisini çok iyi tanıtarak ve yeteneklerini ortaya dökerek dikkat çekeceğine ve çok büyük bir firmadan iş teklifi alacağına inanılmaktadır.

Rüyada yeni tahta ev görüldüğünde tüm üzüntülerinden tek kalemde kurtulacağına, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine, yöneticilerinin ya da müdürlerinin dikkatini çekmeyi başaracağına, sorunların zaman içinde daha da büyüyeceğine ve içinden çıkılmaz bir hal alacağına, düzenbaz insanlarla tanışarak yanlış işlere girişeceğine delalet eder.

Rüyada yeni tahta kaşık görülmesi tecrübe sahibi bir kişiden alınacak fikirler sayesinde yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, kişinin keyfinin ve rahatının yerine geleceğine, haneye bazı kötü niyetli kişilerin gireceğine, yeni mallara kavuşacağına, böylece daha yeni ve daha güzel çalışmalar gerçekleştirebileceği bir ortam kazanmış olacağına, kazancını ve mal varlığını arttırmak için günaha gireceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments