Rüya Tabirleri / ayakkabı rüyaları / Rüyada yeni lastik ayakkabı görmek

Rüyada yeni lastik ayakkabı görmek

Rüyada yeni lastik ayakkabı görmek girdiği işlerde çok yeni fikirler ortaya koyarak her zaman daha iyi olmaya çalışacağına, kazancını birkaç kat arttırıp hayallerindeki eve sahip olacağına, sorunlarını çözüme kavuşturup daha yeni ve farklı çalışmalara girerek insanları şaşırtacağına ve bu sayede kazanç elde edeceğine, işlerinde daha önce yaşanmış olan sorunların tekrar karşısına çıkması üzerine daha hızlı ve daha kolay bir şekilde çözeceğine, kaybedilen şeylerin tekrar kazanılacağına, çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine ve tecrübesiz bir kişiye akıl hocalığı yapılacağına tabir olunur.

Rüyada yeni lastik ayakkabı gördüyseniz

  • Çevrenizdeki aktivitelerin keyfini çıkartabilir veya siz kendiniz bir toplantı organize edebilirsiniz.
  • Size bazı tüyolar ya da tavsiyeler vermeye çalışan kişilere itibar etmeyebilirsiniz.

Rüyada yeni lastik ayakkabı alındıysa zor günlerden geçeceğine, işlerin kısa süre içinde tepetaklak olacağına, kırgınlıkların tatlıya bağlanacağına, çok daha iyi yerlere geleceğine, ele geçecek haram mal ve paraya, kısa süre içinde büyük borçların altına gireceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments