Rüya Tabirleri / bulaşık rüyaları / Rüyada yeni bulaşık görmek

Rüyada yeni bulaşık görmek

Rüyada yeni bulaşık görmek çok büyük sevinç ve büyük bir mutluluk yaşayacağına, olmadık bir sebepten ötürü sevilen bir kişi ile ayrılık yaşanacağına, bir sebeple aile bireyleri ile tartışılacağına, çok hayırlı mallara ve mülklere sahip olacağına, bilincin artacağına ve zihinsel açıdan çok berrak bir dönem geçirileceğine, hayırlı yollara gireceğine delalet eder.

Rüyada yeni bulaşık gördüyseniz

  • Bazı konularda yaşanabilecek hoşnutsuzlukları alttan almaya çalışın.
  • Ev içinde olumsuz konuşmalar geçebilir, aile büyüklerinizle münakaşa edebilirsiniz.

Rüyada yeni bulaşık makinesi görüldüyse siyasi bir nedenle girilen bir hapishane ise de bazı kimselerden kötülüğe maruz kalınacağına, geçireceği bir kaza sonucu ufak bir sakatlanma yaşayacağına, kötü haberler alacağına, dertlerinin dermanını bulacağına, içinin kıpır kıpır olacağına, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına alamettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments