Rüya Tabirleri / kapı rüyaları / Rüyada yazılı kapı görmek

Rüyada yazılı kapı görmek

Rüyada yazılı kapı görmek kusurların ve günahların telafi edileceğine, bekarlar için evlenmeye, onu huzura ve şifaya götürecek yollar bulacağına, planların istediği gibi gitmeyeceğine, uzun zamandan beri askıda kalmış olan işleri tamama erdireceğine, atılacak adımların hepsinden müspet sonuçlar alınacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yazılı kapı gördüyseniz

  • Yanlız karşınızdaki kişi ona açık olmadığınız zamanlarda sizden şikayetçi olabilir.Ufak tefek değişiklikleri saymazsak bütün olarak önceki etkilerin devamını yaşıyorsunuz.
  • İlişkilerde maddi kökenli tartışmalar veya zıtlaşmalar söz konusu olabilir.

Rüyada arapça yazılı kapı görüldüğünde huzurlu bir aile ortamına kavuşulacağına, sağlık sorunları dolu bir dönem geçirileceğine, uğrayacağı zarar nedeni ile elindekilerinin de değersizleşeceğine, daha fazla zenginlik elde etmek için de hak olmayan kararları uygulayacağına, iş hayatında karşısına çıkan kötü olayların ve durumların düzeleceğine yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments