Ana sayfa » Adam rüyaları » Rüyada yaşlı kadın adam görmek

Rüyada yaşlı kadın adam görmek

Rüyada yaşlı kadın adam görmek çok sıkıntılı ve zor durumlara düşeceğine, yeni işlerin geleceğine, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına, işinde terfi alacağına, maddi anlamda feraha ermeye, başına gelen üzücü bir olaydan etkilenip etrafındaki insanlara çok kırılacağına tabir olunur.

Rüyada yaşlı kadın adam gördüyseniz

  • Bazı plan ya da iş birlikleriniz sizi endişelendirebilir.
  • Karşınızdaki kişiler hiçbirşeyi anlamayabilirler, mantıksız fikirlerini görmezden gelmeniz gerekebilir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada kadının adam öldürmesi güllük gülistanlık bir hayata kavuşulacağına ve hayır getirecek bir kişinin haneye geleceğine, kurulan bir ortaklıktan ötürü başın kolluk kuvvetleri ile derde gireceğine, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, kararını verdiği bir işte çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, işlerle ilgili sorunlu zamanlar yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kadının adam dövmesi sosyal hayat içinde çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, sırtının da pek olacağı noktalara çıkacağına, amacına ulaşmayı başaracağına, yakın bir zaman alacağı bir destek sayesinde projelerini hayata geçireceğine, hem de ailesi tarafından hoş karşılanmayacağı için probleme dönüşeceğine, sorunlu ve üzüntülü zamanlar geçirileceğine tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top