Rüya Tabirleri / çay rüyaları / Rüyada yasemin çayı görmek

Rüyada yasemin çayı görmek

Rüyada yasemin çayı görmek rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine, yapılan işlerde üstüste başarılar elde edileceğine, ailesiyle birlik ve dayanışma içinde kalacağına, sahip olacağı hayattan da memnun olacağına, sorunlarından kurtulup borçlarını bitireceğine ve çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına tabir olunur.

Rüyada yasemin çayı gördüyseniz

  • İnsanlar önemsenmedikleri veya önemsenmediklerini sandıkları zaman daha uzun süreli bir hafızaya sahip olabiliyor, hatırlamanızda fayda var.
  • Fazla tedbirli davranma huyunuz hayattan zevk almanızı engelliyor ya da eğlenceyi kaçırmanıza neden oluyor olabilir.

Rüyada yasemin çayı içmek rüya sahibi için kazalara ve belalara yakın duracağına, bir sebeple büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına, gireceği bir işten ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, aksaklıklardan ötürü bir türlü ilerlemeyen bir proje yüzünden yatırımcılarla karşı karşıya gelineceğine, hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine, kendisini işine veremeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments