Rüya Tabirleri / pasta rüyaları / Rüyada yaş pasta görmek

Rüyada yaş pasta görmek

Spread the love

Rüyada yaş pasta görmek zaman içinde küçük işlerin büyüyeceğine, büyük bir emek vererek ve çok büyük azim göstererek başarıya ulaşacağına, kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına ve çok büyük bir mutluluk yaşayarak işlerinin düzeleceğine, inancından ödün vereceğine, işine gösterdiği özen ve hürmet sayesinde çok daha iyi yerlere geleceğine ve hayatta çok başarılı olacağına, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yaş pasta gördüyseniz

  • Neyse daha sonra herşey düzelecek.
  • Bir haber üzerine aşırı telaşlı davranışlara girmeniz olasıdır.

Rüyada muzlu yaş pasta görmek yaşanan yokluğun biteceğine, iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına çok üzüleceğine, olumlu gelişmelerin yaşamın her alanına yansıyacağına rivayet eder.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada yaş pasta istemek ölmüş büyüğünün cennette olduğuna, kadir kıymet bilen rüya sahibinin temiz kalpli şekilde davranmasının karşılığında hep iyilik bulacağına, ortaya çıkan sorunların saklanamayacak kadar büyüyeceğine, hafiflemiş ve mutlu hissedeceğine yorumlanır.

Rüyada mavi yaş pasta görmek bol rızık elde edeceğine, anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, kurulacak bir ortaklık sayesinde işlerin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına, yeniliğin kendisine iyi geleceğine ve şifa olacağına delalettir.

Rüyada yaş pasta düşürmek rüyayı gören kişi için güç sahibi bir kişi ile rakip olunacağına ve uzunca bir süre boyunca bu kişinin yapacağı ayak oyunlarına direnileceğine, yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, yüzünü güldürecek bir haber alacağına, bulunduğu mevkide gerçekleştirdiği çalışmalar ve kazanacağı üstün başarı sayesinde terfi alacağına, kişinin öğrenimini uzun tutarak aynı zamanda İslami konularda da bilgi sahibi olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya alimlerine göre rüyada yaş pasta yedirmek aile bireyleri için bazı yardımlarda bulunulacağına, geçim derdinin baş göstermeyeceğine, maddi açıdan borçların ödeneceğine, kötü kişilerin şerrine denk geleceğine, üstünlük ve ayrıcalık sağlayacağına, yaptığı bu hatadan ötürü kendisini hiç affetmeyeceğine delalettir.

Rüyada hediye yaş pasta görmek çok sevdiği ve değer verdiği bazı çalışmalara gireceğine, planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, çok mutlu olacağına ve rahata ereceğine, iş dünyası içerisinde çok büyük prestij kazanacağına, kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine delalet eder.

Rüya tabir edenlere göre rüyada yaş pasta kesmek para ve burs konusunda dede ya da amcadan yani baba tarafından bir akrabadan destek alınacağına ve murada erileceğine, sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından çok kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına, rüya sahibi kişi hastaysa şifa bulacağına yorumlanır.

Rüyada yaş pasta aldığını görüldüyse sevdiği kişiler ile kazançlı bir işe gireceğine, güvenilen kimselerle yapılan işlerde de yarı yolda kalınacağına, çok güzel gelişmeler yaşanacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada güllü yaş pasta görmek atılacak adımlar sayesinde büyük ses getirileceğine, mesela bir eve ya da arabaya sahip olunacağına, hanesinde eşi ile sürekli tartışacağına, kendisine tehlike oluşturacak her durumun farkına varacağına, çaresiz hallere düşeceğine, konforunun ve lüksünün de baki kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada yaş pasta kestiğini görmek onlar yüzünden iyi giden işlerinin deyim yerindeyse sarpa saracağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine, rahat bir döneme gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada dilim yaş pasta görülmesi huzurunu yerine getireceğine, büyük kazançlar elde ederek uzun yılardan beri hayal ettiği ve hep sahip olmak istediği şeyler için kullanacağına, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine, çok büyük çalışmalar yapılacağına rivayet eder.

Rüyada mor yaş pasta görülmesi sorunlu geçen bir dönemin sona ereceğine, çok güzel işler yaparak çok büyük paralar kazanılacağına, önemli ve büyük işlerin başına getirileceğine, anne babasından çok hayırlı dualar alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kalpli yaş pasta görüldüyse herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, bir insanın yaşayabileceği en güzel ve en kutsal duyguları yaşama şansına sahip olacağına, ağır günler geçireceğine, yönetici koltuğuna yükseleceğine ve çok verimli geçecek bir meslek hayatı olacağına, belli bir standardın altına düşmeden hayatını sürdüreceğine, rızkının artacağına ve hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine rivayet eder.

Rüyada kremalı yaş pasta görüldüyse sıkıntıların ve stresin sona ereceğine, tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine, elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine, hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atacağına işaret etmektedir.

Rüyada yaş pasta aramak rüyayı gören kişi için bundan sonra ortaya koyacağı bütün çalışmaların çok hızlı bir şekilde dikkat çekeceğine, iyi geçiminin de bozulacağına, mutluluk dolu haberler alınacağına, rahatlık sağlayacak kararlar verileceğine ve refah içinde yaşanacağına, gürültü patırtı ve huzursuzluk içinde geçeceğine, içinin kıpır kıpır olacağına rivayet eder.

Rüyada yaş pasta almak çok üst mevkilerde bazı kademelere terfi edileceğine, ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının da kolaylıklarla geçeceğine, kişiliğiyle de dikkat çekeceğine, hayırlı ve kazançlı fırsatlar kazanılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada yaş pasta yemek kırılan kalbin onarılacağına, kısa sürede iş hayatında uğradığı zararları telafi edeceğine, alacağı borçları vaktinde ödeyemediği için arkadaş çevresiyle de arasının bozulacağına, hastalıklarından ve borçlarından kurtulacağına, soğuk davranan bir kişi ile aranın düzeltileceğine, anne ve baba için çok güzel bir sürpriz gerçekleştirileceğine delalet eder.

Rüyada dilimlenmiş yaş pasta görmek bazı kayıplar olabileceğine, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, kısmet kapılarının hiç kapanmayacağına, yaptığı işle herkesi memnun edeceğine, rüya sahibinin işlerinin gittikçe kötüleşeceğine ve hayatında istemediği ve sevmediği kişi ile bir iş yapmak zorunda kalacağına, yaptığı işlerin ve ortaya koyduğu çalışmaların daha büyük başarı elde etmesi sayesinde günden güne kazancının ve başarılarının artacağına delalettir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada yaş pasta vermek çok güzel adımlar atılacağına, gireceği işlerde başarının uzak olmayacağına, mal varlığında kayıplar yaşayacağına ve para kaybedeceğine, hayatında yeni bir döneme başlayacağına, işlerinin aksi yönde ilerlemeye başlayacağına, kazanılacak ve ele geçecek paraya yorumlanır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada yaş pasta taşımak kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına ve hasreti çekilen bir akrabayla hasret giderileceğine, iş seyahatine çıkacağına ve oradan büyük başarılarla döneceğine, aile bireyleri arasında uzun süreli küslüklerin başgöstereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada yaş pasta almaya gitmek endişe duyulan bir konuda çok iyi bir duruma geçileceğine, kısa bir zaman için alınmış olan borcun ödenemeyeceğine, hayatının güllük gülistanlık olacağına, maddi ve manevi olarak büyük sorunlar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada bayat yaş pasta görülmesi kurulan bir ortaklıkta yaşanan anlaşmazlıklardan ötürü sıkıntılı bir döneme girileceğine, kötü günlerin geride kalacağına, kazaların ve belaların rüya sahibinden uzak olacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve kazanılan paranın Allah yolunda harcanacağına, ailede var olan sıkıntıların bir ayrılığa neden olacağına delalet eder.

Rüyada renkli yaş pasta görüldüğünde içinizde bir yerlerde bazı şeylerin bittiğine, kişinin heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine ve çok mutlu olacağına, kişinin maddi anlamda gücünü kaybederken bu durumun aynı zamanda iç dünyasından da pek çok şey alıp götüreceğine ve mutsuz olmasına neden olacağına, çalışma hayatının daha kolay bir hale geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada yaş pasta dilimlemek rüyayı gören için ancak daha sonra bir anda her şeyin altüst olacağına ve işe ve iş sahibine zarar verecek hale geleceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına, olumlu değişiklikler yaşayacağına, sorunların çözüm bulacağına, huzursuzlukların tatlıya bağlanacağına, çalışmaların çok büyük bir sorunun kapısını açacağına yorulur.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada yaş pasta atmak daha önce hiç yapmadığı şeyler yapmaya başlayacağına, başarıya giden yolların açık olacağına bu sayede rüya sahibinin ticaretinde çok ilerleyeceğine, eski gücüne kavuşmak için bozuk ilişkilerini tamir ederek ve işine dört elle sarılarak yoluna devam edeceğine, yaşayacağı sıkıntılı ve kötü durumlar yüzünden üzüleceğine, sıkıntılarının hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına, zahmetli durumların sona erdirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada iki tane yaş pasta görülmesi kötülüklerin kişinin hayatından uzaklaşacağına, arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına ve onların gazabına gelineceğine, iş konusunda zarar görülecek bir döneme girileceğine, elde avuçta ne varsa işi ayakta tutmak için elden çıkarılacağına, yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine ve bu rüya sahibinin borçlarından kurtulup çok büyük bir rahata kavuşacağına yorulur.

Rüyada yarım yaş pasta görüldüğünde bir sebeple aile hayatını ve iş hayatını aksatacağına, kimseye minnet etmeden kendi alınteri ile büyük kazanç elde edeceğine, hayal kırıklığına uğramadan tüm isteklerini sonuna kadar tatmin edecek bir yaşama sahip olacağına, tartışmalı durumlara düşüleceğine tabir olunur.

Rüyada yaş pasta yediğini görülmesi kazancının yerine gelmesine ve zararının da yavaş yavaş kapanacağına, elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına, isabetli girişimlerde bulunacağına, sıkıntı veren bir tanıdığından veya arkadaşından uzaklaşacağına yorumlanır.

Rüya yorumcularına göre rüyada yaş pasta üflemek aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının kalmayacağına, kendisini kötü hissetmesine neden olan sorunların ortadan kalkacağına, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, bir süre işten ve hayattan elini eteğini çekeceğine ve kendisi ile baş başa kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada dolapta yaş pasta görüldüğünde bundan dolayı kendini çok şanslı addedeceğine, hayırlı bir kişi ile evlenip bir çocuk sahibi olunacağına, kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına, zarar edeceği bir döneme gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada resimli yaş pasta görmek uğranacak maddi zararlardan ötürü sıkıntıya düşüleceğine, hayat içinde yaşadığı kötü durumlardan uzaklaşacağına, hem de para kaybettireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada fıstıklı yaş pasta görüldüyse kalıcı saadeti ve kazancı yakalayacağına, sevinç içinde karşılanacak ve kişinin ailesini de ilgilendirecek bir haber alınacağına, eğer iş için seyahat edilecekse gidilen yerde netice alınamayacağına, başarıya giden yolların açık olacağına bu sayede rüya sahibinin ticaretinde çok ilerleyeceğine, stres ve sinirden uzak durulacağına, çok zengin ve mal mülk sahibi olacağına ve sıkıntı ve sorunlarını rahatça çözüme kavuşturacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yaş pasta seçmek rüyayı gören için böylece kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine, kazancın devamlı olacağına, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına işarettir.

Rüyada kocaman yaş pasta görülmesi eline geçen fırsatları bu sayede çok hayırlı işler için kullanacağına, güzel ve huzurlu bir hayat yaşanacağına, kaynak bulunduğunda çok başarılı bir çalışma ortaya konulacağına, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına, doğru seçimler yapacak olan rüya sahibinin hangi işe el atarsa atsın son derece başarılı olacağına, yapılan talihsiz bir açıklama yüzünden eleştiri oklarının hedefi olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yaş pasta kesip dağıtmak varlık ve bolluk içinde bir hayat süreceğine, eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendireceğine, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine ve haneye bolluk ve bereket dolacağına, maddi yükümlülüklerinin azalacağına, iş hayatında çok rahat edeceği bir çalışma ortaya koyacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada bozuk yaş pasta görülmesi zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, aslında çok mütevazı hayalleri olmasına rağmen kendisine mucize gibi gelecek olumlu gelişmeler yaşayacağına, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, anne ve baba duasının alınacağına ve zamansız bir şekilde karşılaşılacak bir borcun ödeneceğine, etrafındaki bazı insanlar tarafından ihanete uğrayacağına, kendisine uygun bazı projeler gerçekleştirerek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına inanılmaktadır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada yaş pasta dağıtmak yaptığı iş ile başarılı olacağına ve hayatını garanti altına alacağına, yaşanan sıkıntıların ardından çok hayırlı ve güzel günlerin geleceğine, girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına, yeni işlerin geleceğine, yıllardan beri biriktirdiği parayla edindiği tecrübeyle girdiği işi deyim yerindeyse zirveye çıkaracağına, işlerinin kısa bir zaman içinde düzene gireceğine yorulmaktadır.

Rüya yorumlarına göre rüyada yaş pasta satmak yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına, gün geçtikçe daha zor zamanlara girileceğine, üzüntülerin son bulacağına ve sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, sahip olunan şartlardan memnuniyet duymadığı için sinirli ve agresif bir tavır içinde olacağına, endişe edilen durumların alınacak destek ve yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada yaş pasta yapmak bereketli günler geçirileceğine, aralarında yaşanabilecek sorunları çok kısa zamanda ortadan kaldıracağına, aile hayatında can sıkıcı olayların yaşanacağına, bir sebeple aile bireyleri arasında hiç istemediği durumların meydana geleceğine, sevmediği kişileri yakın bir zamanda hayatından çıkarması sayesinde rahata ereceğine işaret etmektedir.

2 yorumlar

  1. Rüyamda geçen seneki okula ma gidiyordum ve orda o okuldaki arkadaşımı aynı zamanda o okuldan olmayan eski arkadaşlarımıda gördüm hepimiz oturuyorduk kız kardeşimde vardı sonra bir tane arkadaşım devamlı fotoğraf çekiniyordu fakat hiç beğenmiyordu fotoğrafçı da vardı sonra masada birden tek ben kalıyorum ve önümde pasta oluyo bende o pastadan yiyorum gayet güzel bir şekilde Sonra öyle yiyorum ki diyorum ki pastanın kakaosu burnuma girdi

    • Değerli Ziyaretçim,
      Rüyanız keyfe, paraya ve hayata delalet eder. Rüya yorumuna göre hasta kimselerin iyileşme sürecine gireceklerine, geçimsizliklerin bitip, aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına; paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına; hayatının akışının bambaşka bir yöne doğru ilerleyeceğine delalettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.