Rüya Tabirleri / iz rüyaları / Rüyada yara izi görmek

Rüyada yara izi görmek

Rüyada yara izi görmek refah düzeyinin yükseleceğine, çok zor zamanlar geçirileceğine ve atılan her adımda daha kötü bir durum doğacağına, hak yolundan ayrılmayacağına, sosyal hayatında da bazı değişiklikler yaşanacağına, özgüveninin yerine geleceğine, sevdiği ve değer verdiği kişilerin her zaman yardımlarını alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yara izi gördüyseniz

  • Değer yargınız size ait olduğu gibi kimse tarafından da yönlendirilemez.Bu yüzden çevrenizde meydana gelen olayları abartmamalısınız.
  • Kişisel gelişiminize faydası olmayan veya bir adım bile ilerlemeyn iş, bağlantı veya ilişkileri geride bırakmak isteyebilir, ateşli tartışmalar içine girebilirsiniz.

Rüyada elinde yara izi görmek aile hayatı ile ilgili olarak çok önemli bir adım atılacağına, uzun zaman önce çok tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, sorunlarından ve dertlerinden kurtulacağına, borç yüzünden uykuların kaçacağına, hayatı neredeyse baştan aşağı değiştirecek bir konuda uzun uzun düşünerek karar verileceğine inanılır.

Rüyada vücutta yara izi görüldüyse işin üstüne gittikçe durumun daha da kötü bir hale geldiğini fark edeceğine, çok daha iyi başarılar kazanacağına, verilen sözlerin yaşanack sorunlar yüzünden gerçekleştirilemeyeceğine, sorunlarının hızlı bir şekilde ortadan kalkacağına, ferah ve gösterişli bir ev satın alacağına, üzüntü duyulan durumların gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yüzde yara izi görüldüğünde arkadaş ve dostlarının her zaman yanında olacağına, eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine, yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına, mutlu olacağına deyim yerindeyse adeta ayaklarının yerden kesilmiş gibi hissedeceğine, yapılan hataların kısa bir süre içinde telafi edileceğine, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına ve çok önemli noktalara geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kolda yara izi görüldüyse giderek daha da moralsiz ve isteksiz bir hale gelmesinden dolayı iş yaşamında da büyük sorunlar yaşayacağına, hayatının olumlu yönde ilerleyeceğine, endişe ettiği konuların gitgide daha iyi bir hal alacağına, bolluk ve bereket içinde geçeceğine, zarar gören insanlara yardım edeceğine, rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments